Bugün, New York’ta Solidus Labs’ın ev sahipliği yaptığı bir şifreleme para birimi uyum zirvesinde , SEC Komiseri Hester Peirce, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) kripto para birimleri hakkındaki görüşlerini, ABD’nin yeni düzenlemeler sürecini nasıl geliştirebileceğini ve SEC’in kripto para birimini nasıl uyguladığını anlattı. dolandırıcılık.

Peirce, dijital varlıkları “işlem mekanizmaları” olarak gördüğünü ve değer deposunun bu varlıkların önemli bir işlevi olduğuna inandığını belirtir. Peirce, “Değer deposu gerçekten önemli bir işlevdir. Teknoloji değiştikçe göreceğimizi, internetin parası haline geldiklerini düşünüyorum” dedi.

ABD düzenlemesi konusunda Peirce, moderatörün ABD’nin yeni düzenlemeler üzerindeki yavaş dönüşü nedeniyle daha az rekabetçi hale geldiği inancına katılıyor. ” SEC’e geldiğimde umutlarımdan biri yeniliğe yönlenme şeklini değiştirmeye yardım etmek oldu. İlk turumda yavaş olduğunu gördüm” dedi.

Peirce, SEC’in kripto para birimi alanında “uygulama kaynaklarımızı nasıl kullanmamız gerektiği hakkında düşünmek ” gerektiğini, bunun da ajansın sahtekarlıktan sonra giderken, teklifleri yapan ve kayıt yapmayan insanlara karşı dava açtığını da eklediğini belirtti. o.”

“Soru, bu spektrumda nereye düştüğünüz ve spektrumun farklı kısımlarına ne kadar harcamamız gerektiğidir” dedi

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here