• SEC kararı Ekim ayına kadar erteledi.
  • Bu pazartesi 11.535 $ ‘dan 11.235 $’ a düştü ve şu anda 11.370 $ ‘a yükseldi.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), iki Bitcoin borsa yatırım fonunu (ETF) onaylama kararlarını geciktirerek kripto topluluğuna büyük bir darbe verdi . Karar Ekim ayına ertelendi. İki ETF önerisi – Bitwise Bitcoin ETF Trust ve VanEck SolidX Bitcoin Trust idi.

Bloomberg, Bitwise ve SEC temsilcilerine yorum yapmak için uzandı, ancak hiçbiri cevap vermedi. Geçen yıl ajans, bir takasın Winklevoss kardeşlerin desteklediği bir Bitcoin ETF listeleme talebini reddetti.

BTC / USD günlük grafik

fxsoriginal

BTC / USD bu Pazartesi günü 11.535 dolardan 11.235 dolara düştü. Bu Salı, BTC / USD üçgen oluşumundan düşüş eğilimi göstererek 11.370 $ ‘a düştü. 50 günlük basit hareketli ortalama (SMA 50) eğrisi acil destek görevi görür. 20 günlük Bollinger çenesi genişliyor, bu da pazardaki oynaklığın arttığını gösteriyor . Hareketli ortalama yakınsama / uzaklaşma (MACD) piyasadaki oynaklığın azaldığını gösteriyor. Elliot osilatörünün iki düz düşüş seansı oldu.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here