Kripto analiz sağlayıcısı Santiment, geliştirici faaliyetlerine göre Ethereum tabanlı en son on proje listesini yayınladı.

Şubat ayında ağ ücretleri için rekor yüksekliğe rağmen, endüstrinin önde gelen Ethereum tabanlı projelerinden bazılarının gelişimi hız kesmeden devam etti.

Araştırma, geliştirme faaliyetinin proje başarısının genellikle küçümsenen bir göstergesi olduğunu belirtti. Çalışan bir ürün yaratma, özelliklerini sürekli olarak iyileştirme ve yükseltme ve uzun vadeli yol haritasına sadık kalma konusundaki kararlılığını gösterir.

Araştırma yalnızca şu anda Ethereum üzerinde geliştirmeye kararlı olan saf ERC-20 projelerine odaklandı . Geliştirme durumunu ve eylemi izlemek için 30 günlük Github etkinliğini kullandı.

Ethereum Projesi İlk On

Şubat ayındaki geliştirici faaliyeti listesinin başında, merkezi olmayan tahmin pazarı platformu Gnosis yer alıyor . Ayın ikinci yarısında GNO token fiyatlarında% 28’lik düşüşe rağmen, Gnosis ekibi ürün üzerinde çalışmakla meşgul.

Gnosis, xDai Ethereum yan zincirinde başlatıldı, Open DeFi ittifakına katıldı ve geçen ay Gnosis Safe Apps için yeni bir işbirliğine dayalı hibe girişimi başlattı.

Durum, açık kaynaklı mobil dApp tarayıcısı ve mesajlaşma aracı için bir dizi güncellemeyle en gelişmiş ikinci Ethereum tabanlı projeydi. SNT fiyatları Şubat ayında üç yılın en yüksek seviyesi olan 0,125 $ ‘ı vurdu.

Sanal metaverse ve NFT protokolü Decentraland, kullanıcı deneyimlerini iyileştirmek için sunulan bir dizi özellik ile geliştirici etkinliği listesinde üçüncü oldu.

DeFi sentetik varlık protokolü UMA, ay boyunca iki ana odak noktasıyla dördüncü oldu; kapıdan bazı önemli protokoller çıkarmak ve BadgerDAO ile bir işbirliği vardı.

Geliştirici eylemi için beş numaraya gelen, Zincir Dışı Raporlamanın (OCR) resmi ana ağ lansmanını duyuran Chainlink oldu . Bu, Chainlink oracle’larında verilerin nasıl hesaplandığının verimliliğini önemli ölçüde artırarak işletme maliyetlerini% 90’a kadar düşürüyor.

“DeFi ve kullanıcıları için en acil fayda, akıllı sözleşme uygulamalarına sunulabilecek gerçek dünya verilerinin miktarında 10 kat artış olacak.”

DeFi Hakim Olur

Bunlar, 2021 Şubat ayı için Ethereum ekosistemindeki en gelişmiş beş platformdu ve DeFi hakimiyetindeydi.

Ayrıca ilk on listede yer alan, Ethereum tabanlı dApp’leri çalıştırmak için merkezi olmayan modüler bir bulut olan Skale Network’tü. Sürekli geliştirme alanında ilk on içinde yer alan MakerDAO yedinci sıradaydı.

Merkezi olmayan veri alışverişi protokolü Ocean, bilgi işlem paylaşım ekonomisi Golem ve analitik platformu Santiment’in kendisi ilk on sırayı aldı.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here