SBI, VCTRADE döviz borsası öncesinde BTC, XRP ve ETH mevduatlarını başlattı.
Ripple ve SBI 2016’dan beri birlikte çalışıyorlar.

Japonya’nın önde gelen Finansal Devi SBI, VCTRADE olarak adlandırılan şifreleme para birimi döviz platformunu başlatmaya hazırlanıyor. Aslında borsa, Bitcoin (BTC), Ripple (XRP) ve Ethereum (ETH) dahil olmak üzere çeşitli şifreleme para birikimlerini kabul etmeye başlamıştır. Borsa ayrıca Bitcoin Cash (BCH) için destek sağlayacak .

Şirketin internet sitesinde yayınlanan son açıklamada SBI, kripto hizmetlerine başlamaya hazır olduğunu belirtti. Finansal Devler, yeni hizmetlerin büyük müşteri tabanları tarafından büyük ölçüde benimsenmesini bekliyor.

“Tam ölçekli hizmetlerin piyasaya sunulmasında, müşterilerin SBI Grubu’nun 23.47 milyon müşteri tabanından, özellikle de yaklaşık olarak SBI SİGORTALARINDAN içeri girmesini bekliyoruz. 4.26 milyon hesap, yaklaşık olarak SBI Sumishin Net Bank. 3.21 milyon hesap ve yaklaşık SBI FXTRADE dahil olmak üzere SBI Likidite Piyasası. 1.05 milyon hesap, vb. İş ekosistemleri arasındaki karşılıklı işbirlikleri sayesinde, mevcut finansal ekosistem şirketleri arasında sorunsuz bir ticaret ortamı yaratmaya gayret ediyoruz. ”

Ripple ve SBI 2016’dan bu yana birlikte çalışıyorlar. İkinci görev, finansal sistemler ve blok zinciri endüstrileri arasındaki boşluğu kapatmak. Dahası, SBI zaten büyük ölçüde sınır ötesi ödemelere, özellikle de Asya ve Orta Doğu bölgelerine dahil olmaktadır. Firma, işlem hızını artırmak ve aynı zamanda işlem maliyetlerini düşürmek için Ripple’in blok zincir altyapısını kullanmasını bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here