• XRP, uzun vadeli ayı eğilimi nedeniyle piyasada pozitif olarak desteklenmeye devam etti.
  • XRP / USD istikrarı son iki haftada arttı.
  • 0.4 doların üzerinde bir kırılma sadece boğaların ayı aralığından kaçması için.

Piyasadaki çoğu kripto para birimleri gibi Ripple’in XRP’si özellikle Kasım ve Aralık ayının ilk iki haftasında geçen yılın sonuna doğru düştü. Kayıplara rağmen, XRP pazarda olumlu olarak desteklenmeye devam etti. Destek San Francisco merkezli blockchain şirketi Ripple tarafından geliştirilen finansal çözümler nedeniyle geldi. Yatırımcılar, küresel finansal sektörün içsel problemlerini çözerken XRP’nin gerçek dünyadaki kullanımlarının arttığını görmeye devam ediyor.

Bu arada, XRP Aralık ayında 0.3 $ ‘ın altına düştükten sonra, 0.285 $’ lık düşük seviyeden bir yukarı doğru düzeltme yapıldı. Yükseliş yükselişi, sadece 0.4681 $ ‘a yükselen en yüksek seviye ile 0.85 $’ a işaret eden en düşük seviye olan 0.857 seviyesinin en düşük seviyesi olan Fibonacci retracement seviyesinin üzerine çıktı. Geçen yıl Noel dönemine yönelik yukarı doğru hareket, 0.45 $ ‘ın üzerine çıktı ve yüksek seviyedeki dönüşü test etti.

0,50 Dolar’a doğru büyümeyi sürdürme momentumunun eksikliği 0,4 Doların altında bir gerileme ile sonuçlandı. Nitekim, XRP / USD 0.341 $ seviyesinde düşük bir değer oluşturmak için% 38.2 Fib seviyesinin altında düzeltildi. Son iki haftadaki işlem, XRP’nin dar bir aralıkta 0,4 $ dirençle ve 0,35 $ destekle dar bir aralıkta konsolidasyona girdiği durumlarda sabit kaldı.

Ayrıca, 4 saatlik zaman çizelgesinde, kısa vadede kırılmaya yaklaşan daralma üçgeni paterni var. Ayrıca, üçgen direnci, XRP 50 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) ile sınırlıdır. Bu kısa vadeli engelleri aşmak, 0,4 doların üzerindeki büyümenin önünü açacaktır. Bununla birlikte, boğalar mojolarını kaybeder ve üçgen desteğinin altına düşmesine izin verirse, bir arıza da varlığa göre sırasıyla 0.3 $ ve 0.285 $ değerinde bir varlık ortaya çıkar.

XRP / USD 4 saatlik grafik 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here