XRP’nin 0.4 doların üstüne çıkmasından sadece bir zaman meselesi.
Bu seviyenin altında birkaç destek alanı var, ancak birincil destek 0,3512 dolar.
Ripple’in XRP’si piyasadaki satış baskısına son vermesine rağmen , son üç ay içinde% 50’nin üzerinde düşüş gösteren Bitcoin ve Ethereum gibi varlıklardaki düşüşler karşılaştırılamaz . Ripple, geçen hafta 0,3 $ ‘dan ayrılan düşüş dışında, 0.3 $’ ın üzerinde bir pozisyonda oldukça iyi koruyor.

Dalgalanma fiyat teknik resim – Confluence Detector

Basın zamanında, XRP / USD 0,391 dolardan işlem görüyor. Devam eden yükseliş eğilimi kısa vadede 0,4 $ seviyesinin üzerine çıkacaktır. Dalgalanma Pazartesi günü başladığı günden bu yana, son üç gün içinde dalgalanma daha yüksek ve daha yüksek seviyelerde işlem görüyor. 4 saatlik zaman çizelgesinde 0,288 dolar olan trend çizgisi direncinin üzerinde bir kırılma, hem 50 SMA’nın hem de 100 SMA’nın (1 saatlik aralık) üzerinde daha fazla büyümeyi destekledi.

Ripple’in XRP’si 0.40 $ ‘lık bir hamle yaparken, nispi güç endeksi aşırı alım seviyelerini gösteriyor. Bununla birlikte, boğalar, ana odaklarının geçtiğimiz haftalarda felç bırakan ayı aralıklarından çıkmasıdır.

4 saatlik MACD, negatif bölgeden toparlandı ve hala baskı sırasında yukarı doğru bir yörüngede. Gösterge sinyali +0.0234 seviyesindedir, bu da alım satımlarının piyasadaki satış baskısını engellemeye devam ettiğini göstermektedir. Belirtildiği gibi, aynı aralıktaki RSI, yukarı doğru ilerlerken 76,56 seviyesindedir. XRP’nin 0,4’ün üzerinde olduğunu görmemiz ve kazanımların Noel tatillerinin en nihayetinde başlaması için önümüzdeki birkaç gün içinde 0,5 dolara doğru daha fazla kazanç sağlaması muhtemeldir.

FXStreet tarafından sağlanan izdiham dedektörü aracı, 0.3998 $ ‘da hafif bir direnç olacağını göstermektedir. 0,4 $ üzerinde bir düzeltme 0.41 $ ‘ın üzerinde nispeten pürüzsüz kalacaktır. Bununla birlikte, en güçlü engel ve satıcı yoğunlaşma bölgesi 0.4201 $ ‘dır. Flipside, varlık 0.3836 $ ‘da zayıf bir destek bulacak. Bu seviyenin altında birkaç destek alanı var, ancak birincil destek 0,3512 dolar.

Günlük Confluence Dedektörü

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here