XRP / USD yerçekimine meydan okuyor, birkaç gün içinde% 19’dan fazla kazandı.
Bazı temel faktörler Ripple’in büyümesini desteklemektedir.

XRP / USD, Salı günkü seansta kısa ömürlü bir büyümenin ardından 0.5668 $ seviyesine kadar 0,54 $ civarında seyrediyor. Ripple’ın kripto para birimi , sadece birkaç gün içinde% 19’un üzerinde bir kazanç elde etti ve Ethereum’u küresel kripto-para birimi cinsinden ikinci sırada geçici olarak itti . RIpple’ın piyasa değeri şu an ortalama işlem hacmi $ 1.2B olan 21,5 milyar dolar seviyesinde kaydedildi.

Asya genişletme, Apple Pay entegrasyonu ve Mastercard desteği

Uzmanlar, ani büyümenin, Ripple’in Asya bölgesindeki genişlemesi ve diğerlerinin yanında teknik faktörler tarafından tetiklendiğine inanıyor. Kripto-para piyasaları hakkındaki görüşlerde büyük bir değişime tanık olmadıkça, bu momentum sürdürülebilir olmayacaktır .

Ayrıca, XRP’nin Wirex aracılığıyla Apple Pay’e eklenebileceği bir haber, madalyonun bölgeyi 0,54 $ ‘ın üzerinde keşfetmesini sağlayan ek bir katalizör görevi gördü. Apple Pay entegrasyonu henüz bitmiş bir anlaşma olmasa da, topluluk bu konuda çok hevesliydi

Bu haftanın başlarında Mastercard ve MIT Media Lab tarafından desteklenen ödeme şirketi SendFriend’in Ripple’in xRapid teknolojisini kullanacağı biliniyor.

“Bu, arka uçta sermayemizle daha verimli olmamız için bize izin veriyor. Bunlar gerçek zamanlı yerleşimlerdir, bu yüzden ön finansman yapmak zorunda değiliz, alıcı koridorda para park etmek zorunda kalmamak ve daha sonra döviz riskini yönetmek zorundayız. İşlemler ilerledikçe bunu tek tek yapabiliriz. ”MIT CEO’su ve kurucusu David Lighton yorum yaptı.

Ripple’ın teknik resmi

XRP / USD, aşırı alım bölgesinde bulunan Göreceli Güç Endeksi ile temel teknik seviyelerini aşmaktadır. Bunun anlamı, paranın DMA200 ile güçlendirilen 0,50 $ ‘lık önemli bir destekle aşağı yönlü düzeltmeye karşı savunmasız kalmasıdır. Kırılırsa, DAM50 $ 0.4839 olarak odaklanacaktır.

Yukarı yönde, 0.55 $ ‘ın üzerindeki sürdürülebilir bir hareket, yükseliş baskısını artıracak ve son yüksek seviyesine doğru yolu 0.5668 $’ a çıkaracak.

XRP / USD, günlük grafik

 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here