Son zamanlarda, Ripple , XRP’yi , Ripple olarak XRP’ye başvurmayı bırakmaya teşvik etmek için bir XRP markasını başlattı. Bunun sebebi, Ripple’in, xCurrent, xRapid ve xVia teknolojilerini de üreten XRP şirketini ifade etmesidir. XRP, bu teknolojilere özgü para birimini ifade ediyor.

Marka değişimi için bir başka neden, denemek ve Ripple uzaklaştığınızda yardımcı oldu XRP . Ripple bir XRP toplamına sahip olduğundan, birçoğu para bir güvenlik olarak çağırıyor. Bu iddialar, şimdi şirkete büyük sorunlara yol açan bir dizi davaya yol açtı. Nitekim, en son dava sadece dün dosyalandı.

Şimdi, XRP’nin neden hala değerli olduğu ve neler olup bittiğini tartışmak istediğine bir göz atmak istiyoruz. Yeniden markadan beri hiçbir şey değişmedi (XRP’nin logosu hariç) bu yüzden burada neler olup bittiğini çözmemiz gerekiyor.

İlk olarak, Cryptovest tarafından vurgulandığı gibi, insanlar XRP harcamıyor. Para birimi, en çok sınır ötesi işlemlerle tanınıyor, ama insanlar harcama yapmak yerine ona tutuyor gibi görünüyor, bu nedenle XRP tam potansiyeline başvurmuyor ve sonuç olarak herhangi bir değer elde edemiyor.

Belirtildiği gibi, güvenlik tartışması ve dava akışı, XRP’nin fiyatını geri tutan başka bir şeydir. Benzer şekilde, XRP’nin menkul kıymetlerle ilişkisi, para cinsinden listelenen Coinbase gibi büyük borsaları durdurmaktadır. Bir para tabanı listesi, XRP’nin bir kez daha değer kazanmaya başlamasına izin verecek, ancak güvenlik bayrağı dalgalandırıldığı sürece, XRP bu listeyi, hikayenin sonunu görmeyecek.

İlginç olarak, Cryptovest makalesi de XRP’yi çevreleyen karışıklığın para biriminin değeri için sorunlara neden olan bir başka faktör olduğuna inanmaktadır.

Cryptovest’e göre:

“XRP’nin harcama için bir para olarak pazarlanması ve izlenimi kafa karıştırıcıdır. XRP internet parası, para birimi ya da Ethereum gibi bir yardımcı para olmaya mı çalışıyor? Şimdiye kadar, haberler ve güncellemeler sadece daha fazla pazar spekülasyonuna yol açıyor. ”

Buna katılıyoruz. Kimse XRP’nin artık ne istediğini bilmiyor. Bu, insanların hala XRP’yi Ripple olarak tanımladıkları, XRP’nin gerçek yönünü ve şirketi gerçekten bilmediği gerçeğiyle kanıtlanmıştır. Bu bir pazarlama problemi değil, sadece bir şirket olarak Ripple’i çevreleyen karmaşıklıkların ve elbette bir para birimi olarak XRP’nin organik sonucudur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here