Ripple’in XRP’si son birkaç haftadır bir aralıkta işlem görüyordu . Pazarın yükselişi, XRP’nin fiyatını bu aralığın üstüne getirdi, ancak bu haftaya başlaması, XRP’nin menzilden çıkışa çıkmasını sağladı.

XRP, şu an 0,52 $ ‘ın üzerinde işlem görmekte olan 0.45 $’ a yakın bir açılıştan hareket etti . Bu hareket, aynı zamanda bu noktada işlem gören 0,49 $ ve 200 EMA değerinin de yakınında kilit direnci aştı.

Bu hareket XRP’nin fiyat yapısı için yükseliş gösteriyor. XRP için daha yüksek bir şekillendirme ile piyasa yapısını değiştirir. Günlük MACD, RSI ile birlikte artmaya devam ediyor ve hem artan alıcı momentumunu gösteriyor.

Saatlik grafik, bir dizi yüksek yüksek ve daha düşük en düşük fiyatı oluşturan fiyat eylemiyle aynı şeyi gösterir. Artışlar, damlalara göre önemli ölçüde daha fazla olmuştur ve MACD artmaya devam etmektedir.

Saatlik grafiğin analizinden dikkat edilmesi gereken bir nokta, fiyat ve RSI arasında oluşan bir düşüş ayrılığıdır. RSI daha düşük bir yüksek oluşurken, fiyat daha yüksek bir artış oluşturmuştur. Bu, geri kalan satın alma basıncına rağmen fiyatın daha da artacağını gösteriyor. Bu tipik bir ters desendir. XRP’nin buradan tersine döneceğini kesin olarak söylemez, ancak tüccarlar buralardan dönerek fiyatların daha ihtiyatlı olması gerektiği anlamına gelir.

XRP, üç gün boyunca% 15 artışla kırıldı.
Fiyat, 0.49 $ ve 200 EMA değerinde anahtar direnci aştı.
Fiyat, saat başına daha yüksek bir yükseliş ve daha yüksek seviyelere sahip bir seri oluşturuyor, ancak son dönemde fiyat ile RSI, bir tersine dönüş işareti arasında düşüş eğilimi oluşturdu.

 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here