• Ripple’nin yeni ortakları arasında SendFriend, FTCS, JNFX ve TransPayGo bulunmaktadır.
  • Ripple’s XRP, Bitcoin’den sonra pazardaki en büyük ikinci kripto varlığı olarak yer tutuyor.

Ripple, geçen yıl piyasadaki en iyi sanatçılar arasındaydı. Bir noktada, değerini neredeyse iki katına çıkaran tek bir kurtarma yolculuğuna başladı. Üstelik, Ethereum’u (ETH) ikinci pozisyondan uzaklaştırdı ve dünyanın en büyük altcoini oldu. Aslında, yazı yazarken, Ethereum’un XRP’nin 13.2 milyar dolarına kıyasla 12.3 milyar dolarlık bir piyasa kapitalizasyonu var.

Ripple ve XRP ile ilgili en son, şirketin yakında hizmetlerini 4 ek finansal kuruma genişleteceğini açıkladı. Ripple CEO’su Fortune tarafından yapılan röportajda Brad Garlinghouse, bankaların ve finans kurumunun anahtarı çevirmeye ve XRP ödeme hizmetlerini benimsemeye hazır olduklarını söyledi.

Burada daha fazla oku

Ayrıca, yeni bir Ripple ortağı olan Euro Exim bankası geçtiğimiz günlerde 2019’un ilk çeyreğinde xRapid ile sınır ötesi havale açacağını açıkladı.

“Bu, Ripple’ın XRP’yi sınır ötesi işlemler için hızlı ve ucuz bir likidite kaynağı olma vizyonuyla tutarlıdır. Yabancı banka hesaplarını tutmak zorunda olan bankalar yerine, XRP’yi dolar ya da Euro ile satın alma fikri, XRP’yi yerel para birimlerine dönüştürmek için yerel pazar üreticilerine güvenmeleri. ”

Exim bankasının yanı sıra, Ripple’nin yeni ortakları arasında SendFriend, FTCS, JNFX ve TransPayGo bulunmaktadır. Tüm bu şirketler uluslararası transferlerde likiditesini arttırmak için XRP’yi kullanma taahhüdünü ifade etmişlerdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here