• XRP / USD genellikle diğer kripto para birimlerinden daha zayıftır.
  • XRP için yakınlarda çok fazla destek seviyesi yok.

XRP grafiklerini izleyen herkes için dijital varlığın gerçekten zayıf olduğu ve her gün düşmeye devam ettiği oldukça açıktır. 27 Haziran’da XRP eski destek seviyesini 0.174 $ ‘dan düşerek 0.169 $’ a düşürdü.

XRP / USD günlük grafik

xrpusd

Ne yazık ki, XRP için yolda çok fazla destek seviyesi yok. 29 Mart’ta alıcılar 0.162 dolarlık bir destek noktası oluşturdu. Bundan sonra, bir sonraki önemli destek seviyesi 0.144 $, ardından temel olarak 13 Mart’ın en düşük seviyesi 0.112 $ olarak belirlendi. XRP sadece Bitcoin’in hareketlerinden sonra geri sıçradığı için bunlar büyük destek seviyeleri değil.

XRP / USD 4 saatlik grafik

xrpusd

Alıcılar, diğer paraların çoğu gibi 4 saatlik bir yükseliş trendi kurmaya çalıştılar, ancak bunu başaramadılar. Ancak, ayılar 0.176 $ ‘a ulaşmadan önce 0.1749 $’ a çıkmıştı. 0.1769 $ ‘lık 12-EMA , son altı gün boyunca güçlü bir direnç seviyesi olarak hareket etti .

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here