XRP / USD, Bitcoin ile senkronize olarak hareket ediyor.
Ripple üç aylık sonuçlarını yayınladı.

XRP / USD , Salı gününün en yükseği 0.4699 $ seviyesinden geri çekildi. XRP’nin piyasa değeri, Pazartesi günü 170M $ ‘dan 316M $’ dan ortalama günlük işlem hacmi olan 231 milyon $ ‘lık 18B $’ dan kayıtlıdır.

Ripple şirketi, XRP satışlarında çeyreklik çeyrek bazda keskin bir düşüş gösteren 2Ç 2018 XRP Piyasa raporunu yayınladı. Satış hacmi, XRP’de 75.53 milyon $ ‘a ulaştı ve ilk çeyrekte 167.7 dolar oldu.

“XRP, ikinci çeyrekte oldukça az dalgalandı ve XRP’nin% 9.0 düşüşü, bitcoin’in% 8,2 düşüşüyle ​​uyumluydu.

Aynı zamanda şirket birkaç yeni ortaklık anlaşması imzaladı. Örneğin, Coil, XRP’yi mikro-ödemeler için kullanacak ve “ısırma büyüklüğünde” medya satın alımlarını kolaylaştıracak, SB Project ise sanatçıların yazılarını para kazanma ve yönetme yeteneklerini geliştirmek için kullanacaktır.

“Her ikisi de bu yeni girişimcilerin, XpP ekosistemini inşa eden kanıtlanmış girişimciler tarafından işletilen firmalarla ve projelerle çalışacak olan yeni bir girişimi olan Xpring’den destek alıyorlar .”

Şirket ayrıca, ABD ve dünya genelinde ikinci çeyrekte piyasaya yönelik düzenlemelerdeki yavaşlama endişesini de kaydetti. Ancak, XRP’nin düşüşü piyasanın geri kalanıyla uyumluydu.

“Ayrıca, Ripple’in Q2’de en iyi çeyreğe sahip olmasına rağmen – imzalı müşterilere göre – XRP’nin fiyatının, XRP’nin Ripple’den bağımsızlığının altını çizen diğer dijital varlıklar ile düşüşünü sürdürdüğünü belirtmek de önemlidir.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here