• Ağustos ve Eylül aylarında azalan trend çizgisi kırılması zor bir somundur, bu da daha düşük bir desen oluşturur.
  • Bollinger Band’ın tüccarlar arasında uyanıklık çağıran 0.24 $ ‘a düşeceği tahmin ediliyor.

Dalgalanma’nın düşüş hareketi nefes almaktan uzak. Haftanın üçüncü işlem günü de düşüşlerle başladı. 0.2585 $ ‘lık açılış fiyatından XRP / USD , 0.2568 $ civarında bir düşüş yaşadı. Her ne kadar kriptobaset, 0.2609 dolar seviyesine kadar yüksek olsa da, tersine, görkemli satıcıların tutumu ile baş aşağı durmaya devam ediyor.

Üstelik, ikisini kapsayan inen trend çizgisi kırılması zor bir cevizdir. Fiyat, trend çizgisi ile omuz fırçalamada daha düşük bir seviyeye çıkar. Ayrıca hareketleri sınırlamak basit hareketli ortalamalardır; 4 saatlik 100 SMA ve 4 saatlik 50 SMA. XRP / USD Bollinger Bandının 1 saatlik alt eğrisinde ve alt eğri anında destek olarak görev yapıyor. En güçlü ve en uygun destek 0.25 dolar olarak görülüyor.

Düşen üçgenin üstündeki bir kırılma, XRP’yi 0.28 $ ve 0.28 $ dirençlerin üzerine çıkarabilir. 0,30 $ ‘ın üstündeki bir adım, XRP’nin pozitif bölgeye geri dönmesini sağlayacaktır. Bununla birlikte, değişen Hareketli Ortalama Yakınsama Farklılığı (MACD), yana doğru olan ticaretin seyrini sürdürmeye devam edeceğini gösteriyor. Göreceli Güç Endeksi ile kademeli bir eğim, ayıların kontrol sahibi olduğunu ve güneydeki momentumun yakın vadede artması gerektiğine işaret ediyor.

XRP / USD 4 saatlik grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here