• Ripple fiyatı, küçük bir tersine dönmeden önce fiyat hareketini 0,3250 dolara yükseltti.
  • XRP / USD, boğaların odağı 0,50 dolardan daha yüksek seviyelere kaydırmasına izin vermek için daha yüksek destek istiyor.

Kripto para piyasası son birkaç haftadır yükselişte. Altcoins ve Bitcoin (BTC), bazı yeni 2020 yükseklerine isabet ederek inanılmaz kazançlar elde etti. Ripple engellemeyi 0.30 $ ‘dan düşürdü ve hatta bir tersine dönmeden önce 0.3250 $’ ın üzerine çıkabildi. XRP / USS yazı yazılırken 0.2962 $ ‘dan düşüyor.

Aynı zamanda, Bitcoin ve Ethereum (ETH) gibi diğer paralar önemli direnç seviyelerine yaklaşıyor. Temmuz ayı başından bu yana, XRP / USD% 78.63’lük bir büyüme kaydetti ve büyük dijital varlıkların en büyük büyümelerinden birini gösterdi. Ripple, iki yıldan fazla bir süredir, token performansını azaltacak şekilde büyük miktarlarda XRP’yi piyasaya satmak için toplulukta dikkat çekiyor.

Bununla birlikte, itibarını kullanıyor ve inanılmaz kazançlar kaydediyor gibi görünüyor. Boğa piyasası yürürlüğe girdiğinde, ralli yakın vadede devam edecek gibi görünüyor. Alıcıların görevleri arasında birincisi 0.30 doların üzerinde daha yüksek destek sağlamak olmalıdır. Bu şekilde, şimdi 0,5 dolara doğru kazançlara odaklanabilirler.

XRP / USD günlük grafik

XRP / USD fiyat grafiği

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here