• XRP / USD büyük satışlar sonucunda 0.1700 $ ‘ın altına geriledi.
  • Ripple eğilimi korumak için 0.1600 $ ‘ın üzerinde kalması gerekiyor.

Ripple’ın XRP’si 27 Mart Cuma günü 0.1875 $ ‘a ulaştı ve kripto para piyasalarındaki kötüleşen hislerin ortasında satışa devam etti. Yazma sırasında, XRP / USD hem günlük bazda hem de günün başlangıcından bu yana% 2.5’in üzerinde bir düşüşle 0.1683 $ ‘dan el değiştiriyor. Ripple’ın piyasa değeri 7.3 milyar $ olarak kaydedilmiş, günlük işlem hacmi ise 3 milyar $ ‘a yükselmiştir.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ikiyüzlülükle suçlanıyor

Değiştirilmiş bir sınıf eylemi davasına göre, San-Fransico merkezli girişimin başkanı 67.000.000 XRP’yi terk ederken madalyonun ağır bir şekilde tanıtımını yaptı. Davacılar Garlinghouse’un 2017’de XRP tokenlerini aldıktan sonra günler içinde sattığına dikkat çekti.

Garlinghouse’un ‘çok, çok, çok uzun XRP ‘ olarak kaldığı ve ‘ uzun vadeli kazançlar için XRP’yi elinde tutan ‘ HODL tarafında ‘olduğu temsili Garlinghouse, 2017 yılı boyunca çeşitli kripto para birimi borsalarında milyonlarca XRP sattığında yanlıştı.

XRP defteri incelemesi, Garlinghouse’un 2017 yılında en az 67 milyon XRP sattığını ve Ripple’den aldığı herhangi bir XRP’yi bu makbuz günlerinde sattığını göstermektedir. Garlinghouse ‘uzun XRP’ değildi veya uzun vadeli kazançlar için beklemiyordu. Aksine, XRP’yi dolar ve diğer kripto para birimleri karşılığında perakende yatırımcılara atıyordu.

İlk dava, Ripple’ın 2013’ten beri XRP’yi kayıt dışı güvenlik olarak sattığı iddiasına dayanıyordu. Ayrıca, 100 milyar XRP tokeninin tamamının sadece spekülatif amaçlarla yaratılmasında ısrar ettiler.

XRP / USD: Teknik resim

0.1700 $ ‘ın altındaki sürdürülebilir bir hareket kısa vadeli teknik tabloyu kötüleştirdi ve piyasaya daha fazla satıcı getirdi. İlk destek, SMA100 tarafından 0.1660 $ ‘a yaklaşıldığında 1 saat oluşturulur. Yoldan çıktıktan sonra, olumsuz, bir sonraki 0.1600 $ ‘a odaklanarak çekiş kazanacaktır. Bu alan aşağı yönlü momentumu yavaşlatmalı ve yukarı doğru düzeltmeye izin vermelidir.

Artan yönde, kritik kısa vadeli bariyer, 1 saatlik SMA50 ile güçlendirilmiş, yukarıda belirtilen 0.1700 $ tarafından yaratılıyor. Ayrıca, bu alan, pazardaki satışların ilk dalgası sırasında Cuma günü güçlü bir destek olarak hizmet etti, bu da boğaları kırmak için sert bir somun olacağı anlamına geliyor. Yoldan çekildikten sonra, kurtarma 0.1800 $ ve 0.1875 $ ‘a kadar uzatılabilir.

XRP / USD 1 saatlik grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here