• XRP / USD kısa ömürlü bir toparlanmanın ardından zeminde duramadı.
  • Gün içi göstergeler daha fazla geri çekilmeye işaret ediyor.

Ripple’ın XRP’si, kripto para piyasasında devam eden toparlanma ile gün içi en yüksek 0.1977 $ ‘a ulaştı . Bununla birlikte, fiyat, baskı süresine göre 0.1960 $ ‘a geri çekildiğinden, yukarı yönlü sürdürülebilir olamadı. XRP, şu anki piyasa değeri 8,6 milyar dolar ve günlük ortalama işlem hacmi 1,6 milyar dolar olan üçüncü en büyük dijital varlıktır. 

XRP / USD: Teknik resim

Gün içi grafikte, XRP / USD 1 saatlik SMA50’nin üzerinde (şu anda 0.1946 $). Yukarıda belirtilen MA ile güçlendirilen bu alan ve 1 saatlik Bollinger Bandının orta çizgisi madeni para için yerel destek görevi görür. Eğer kırılırsa, satış 1 saatlik SMA100 ve 1 saatlik Bollinger Band’ın alt çizgisinin 0.1930 $ ve psikolojik 0.1900 $ 1 saatlik SMA200 ile güçlendirilmesi kombinasyonuna doğru uzatılabilir. Bu bariyer son konsolidasyon kanalına denk geliyor.

Aşağı doğru görünen 1 saatlik RSI dikkate alındığında, kısa vadeli düşüş senaryosu muhtemel görünüyor; Ancak, uzun vadede, fiyat 0.1700 $ ‘ın üzerinde kaldığı sürece eğilim yükselişini sürdürüyor. Kritik kurtarma hedefi 0.2000 $ ile oluşturulur. Yoldan çıktıktan sonra, yukarı yönlü tarafın 0.2030 $ ‘a odaklanması bekleniyor (Şubat 2020’den itibaren aşağı yönlü hamle için% 23.6 Fibo geri çekilmesi).

XRP / USD 1 saatlik grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here