• XRP / USD 0.1600 $ ‘ın üzerinde dar bir aralıkta kilitlendi.
  • Ripple yardım çalışmalarına katıldı ve sadece uzaktan kumanda moduna geçiyor.

Ripple’ın XRP’si, günün başından beri değişmeden 0.1600 $ ‘ın biraz üzerinde seyrediyor. Keskin hareketlerden sonra piyasa durma noktasına geldiğinden madeni para son zamanlarda dar bir aralıkta kilitlendi. Ripple’ın piyasa değeri 7 milyar dolar olarak kaydedildi, günlük işlem hacmi ise 2 milyar doları aştı.

Ripple, COVID-19 ile savaşmak için 200.000 dolar bağışladı

San Francisco merkezli bir blockchain şirketi, kâr amacı gütmeyen kuruluşlara Devrilme Noktası Topluluğu ve Silikon Vadisi Topluluğu Vakfı’na 200.000 dolar bağışlama kararı açıkladı. 

Bu zorlu zamanlarda, Ripple COVID-19 pandemisine küresel yanıtın bir parçası olmaya kararlıdır. Her biri @ tippingpoint’in COVID acil müdahale fonuna ve @ siliconvalleycf’in COVID Bölgesel Yanıt Fonu’na 100 bin dolarlık bağışlarla kendi arka bahçemizde başlıyoruz. (1/2).

Şirket, dünya çapında 20.000’den fazla insanın hayatını alan ölümcül virüsle savaşmaya katkıda bulunan uzun bir endüstri oyuncusu listesine katıldı. Salgın birçok şirketi uzaktan çalışmaya zorladı ve Ripple burada bir istisna değil. Ripple Nik Bougalis’te Baş Geliştirici, 20 yılı aşkın süredir uzaktan çalıştığını ve uzaktan çalışmalarını organize etmek için mücadele edenlere yardım teklif ettiğini söyledi.

XRP / USD: Teknik resim

Piyasa son derece belirsiz bir ortamda yön bulmaya çalışırken XRP / USD son üç günde zar zor hareket etti. XRP 13 Mart’ta 0.1129 $ ‘a geriledi ve bu düşük seviyeden bu yana% 40’tan fazla kazanmayı başardı; ancak, daha fazla toparlanma şu anda 0.1690 $ olan (günlük Bollinger Bandının orta çizgisi) ile sınırlıdır. Bu engeli yakından takip eden psikolojik 0.1700 dolar, bu da XRP boğalarının bu direnç alanında hareket etmekte zorlanabileceği anlamına geliyor . Sürdürülebilir bir büyüme, ayın başında destek görevi gören psikolojik 0.20 dolarlık yukarı yönlü hareketi tetikleyecektir. Bir sonraki güçlü direnç, 1 günlük SMA100 ve günlük Bollinger Band’ın üst çizgisinin 0.2230 $ ‘lık bir birleşmesiyle oluşuyor. 

Aşağı yönde, 0.1600 $ ‘ın altındaki bir hareket, 0.1500 $’ daki bir sonraki düşüş hedefine giden yolu açacak ve 0.1450 $ ‘ı tekrar odak noktasına getirecek. Bu hat, son hafta boyunca çeşitli vesilelerle destek görevi gördü. Eğer kırılırsa, 0.1400 $ (18 Mart düşük) ve 0.1283 $ (16 Mart düşük) odaklanacaktır.

XRP / USD günlük grafik


Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here