Ripple fiyatı, pazardaki istikrarı bozan Salı günü% 6.88 oranında yükseliyor.
XRP / USD teknik sinyalleri olumlu olurken, boğalar $ 0,6’lık bir zaman beklemektedir.
Ripple’in Dubai’de kurulacak bir üs ofisini kullanarak Ortadoğu’da üsse değindiğini anlatan duyurunun ardından, burada daha çok hikaye. Varlık, geçtiğimiz haftalarda pazardaki yaygın istikrarın ortasında işlem görmeye başladı. Ancak, geçen Pazar Ripple (XRP), özellikle spekülatörler başta olmak üzere, beklenilen dalgalanmada, kararlılığı bozdu.

XRP / USD, aralığı 0.47 $ seviyesinden yukarı kırdı. Kripto, ticareti Pazartesi günü 0.469 dolara kadar açtı ve dünkü ticareti dün 0,50 $ seviyesinde araştırdığımız kilit direnç üzerinde kapattı . Fiyat analizinde öngörüldüğü üzere, Ripple, Salı günü 0,50 dolar artırarak yaklaşık 0,50 seviyesindeki kazanımları artırdı. Piyasalar yazılırken üçüncü en büyük kripto 0,5255/ 0,5393 dolar seviyesinde değişiyor.

XRP / USD saatlik zaman çizelgesine bakarak, teknik göstergeler güçlü alım sinyalleri gönderiyor. RSI, şu anda +0.014 seviyesinde olmasına rağmen MACD sinyal hattı yukarı doğru hareket ederken aşırı alım seviyelerinin içinde sallanıyor. Alıcılar kısa vadeli desteği 0,52 ABD Doları karşılığında savunacak. Bu, 0.6 $ ‘a kadar olan seviyelere saldırmadan önce momentum toplamasına izin verecektir. Fiyat 0,50 $ ‘ın altına düşerse, daha fazla bozulma muhtemelen 0,45 $’ a doğru bir ters dönme paternini tetikler. Ripple’in diğer destek alanları arasında 0,48 $ ve 0,46 $ bulunmaktadır.

XRP / USD 60 ‘grafiği

 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here