Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, XRP’nin bir yerden diğerine taşınan değer konusunda en verimli cryptocurrency olduğunu kanıtladığını söyledi.

San Francisco’daki Swell 2018 konferansında Garlinghouse, Cheddar’a XRP’nin fiyatına odaklanmadığını ve bunun yerine teknolojinin sorunları çözmek için nasıl kullanılabileceğini inceliyor.

“Fiyat performansını gerçekten düşünmüyorum. Teknik performans hakkında düşünüyorum. Ve XRP’nin Bitcoin işleminden yaklaşık 1000 kat daha hızlı olduğu ve Bitcoin işleminden yaklaşık 1000 kat daha ucuz olduğu gerçeğini düşünüyorum.

XRP, bir ödeme sorununu çözmek için en verimli dijital varlık olduğunu göstermiştir. Şirkette dahili olarak söylediklerim, gerçekten çok, üç gün, üç hafta veya üç ay boyunca XRP’nin fiyatı hakkında nasıl düşüneceğimi bilmiyorum. Bir müşteri sorununu çözmek için bu merkezi olmayan açık kaynaklı teknolojinin üstüne inanılmaz derecede başarılı bir ürün ve çözümler üretmeyi düşünüyorum. ”

Aynı konferansta Garlinghouse, XRP kullanan şirketin sınır ötesi ödeme ürünü olan xRapid’in artık ticari olarak kullanılabileceğini açıkladı . Yazılım çözümü, finansal kurumların maliyeti düşürmesine ve sınır ötesi ödemelerin hızını artırmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Eski ABD Başkanı Bill Clinton da olayda konuştu ve yeni teknolojinin olanaklarının sonsuz olduğunu söyleyerek kripto ve blockchain teknolojisine destek verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here