• XRP fiyatı, yükselen bir paralel kanalın düşük trend çizgisinden bir sıçrama sonrasında% 30 artabilir.
  • Sosyal duyarlılığın ve finansman oranlarının sıfırlanması, yükseliş tezine bir kuyruk rüzgarı sağlar.
  • Satıcılar kanalın alt sınırını 1,70 dolardan geçerse düşüş senaryosu devreye girebilir.

XRP fiyatı , teknikler ve zincir üstü ölçümler büyük bir yükseliş patlamasına işaret ettiğinden parabolik yükselişini yeniden başlatabilir .

XRP fiyatı yüksek gözlüyor

4 saatlik grafikte XRP fiyatı, hiperbolik yükselişinin yükselen bir paralel kanal içinde bulunduğunu ortaya koyuyor. Bu teknik oluşum, trend çizgileri kullanılarak birbirine bağlanan daha yüksek ve daha yüksek diplerin bir sonucudur.

Son zamanlarda 1,96 dolara yükseliş, kanalın düşük trend çizgisine doğru% 10’luk bir geri çekilme gördü. Şimdi, bu seviyeden bir sıçrama muhtemel görünüyor. Bu nedenle, satın alma baskısındaki potansiyel bir artış, XRP fiyatını% 20 artırabilir ve bu da hemen 2.09 $ ‘lık arz engeli olabilir.

Bu seviyenin üzerinde hızlı ama kararlı bir kapanış,% 8,2’lik bir artışla% 127,2 Fibonacci uzatma seviyesine doğru sahneyi ayarlayabilir .

İlginç bir şekilde, 1 saatlik grafik 1.35 $ ‘dan 1.92 $’ a% 42’lik bir yükselişin ardından bir konsolidasyonun bir boğa bayrağı modeli oluşturduğunu gösteriyor. Bu kurulum, bayrak direği olarak bilinen XRP fiyatında bir başlangıç ​​patlaması ve ardından bayrak olarak adlandırılan aşağı doğru eğimli bir kanal içerir.

Ripple geçtiğimiz günlerde bayrağın üst trend çizgisinden çıktı ve% 30’luk bir artışla 2,27 dolara yükseldi. Bu hedef, bayrak direğinin yüksekliği 1,75 $ ‘dan kopma noktasına eklenerek elde edilir.

İlginç bir şekilde, 1 saatlik zaman diliminde tahmin edilen kurulum hedefi, 4 saatlik grafikteki% 127,2 Fibonacci uzatma seviyesine projeksiyonla çakışıyor.

XRP / USDT 4 saatlik, 1 saatlik grafikler

XRP / USDT 4 saatlik, 1 saatlik grafikler

Yükseliş tezine güven eklemek, aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi Ripple’ın fonlama oranındaki% 71 düşüş. Bu% 0,38’den% 0,11’e düşüş, rallinin 10 Nisan’daki başlangıcına kıyasla uzun pozisyonlarda bir düşüşe işaret ediyor.

Genellikle, fonlama oranında böyle bir sıfırlama, yatırımcılara uzun vadeli işlemlerini yeniden açma fırsatı sağlar.

Dahası, Twitter’ın Ripple üzerindeki ağırlıklı duyarlılığı 5.04’ten 1.92’ye düştü ve bu da havale tokeninin yutturmacasının azaldığını gösteriyor. Bu nedenle, bu düşüş, karşı duyarlılık perspektifinden XRP fiyatında bir artış için zemin hazırlıyor.

XRP Twitter ağırlıklı duyarlılık, BitMEX fonlama oranı tablosu

XRP Twitter ağırlıklı duyarlılık, BitMEX fonlama oranı tablosu

Her şey XRP fiyatını arıyor gibi görünse de, yükselen paralel kanalın düşük trend çizgisinin 1.70 $ ‘lık bir kırılması, yükseliş anlatısını riske atabilir.

4 saatlik belirleyici bir mum çubuğu 1,67 doların altında kapanış, yeni bir düşüş trendinin başlangıcını işaret edecektir. Böyle bir senaryoda Ripple fiyatı% 12 düşerek 1,45 dolara çıkabilir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here