XRP / USD art arda üçüncü gün için büyüyor.
Cory Johnson XRP’yi ABD’ye karşı ABD’ye karşı oynadı.
XRP / USD , erken Asya’daki yüksek seviyelerden 0.4898 $ seviyesinde kaydedildi ve baskı süresinden itibaren 0.4808 $ seviyesinde işlem görmeye başladı. Bununla birlikte, en büyük üçüncü dijital varlık, en iyi 10 kripto para birimi arasında büyüme lideri olmayı sürdürüyor. Günde% 3.5’lük kazanımlar kazanıyor. Kripto pazarı sakinleşti, XRP ters yeniden başladı. XRP, 18.8 milyar dolarlık bir piyasa değerine ve 665 milyon dolarlık günlük bir işlem hacmine sahiptir.

Neler oluyor

Ripple’in Baş Stratejisti Cory Johnson, kripto odaklı bir medya kuruluşuyla röportaj Yaptı Kırıcı, toplulukta çok fazla vızıltı yarattı. Yönetici, şirketin XRP, Ripple’in dijital parasının faydalarını gösteren düzenleyiciler ve hükümetler ile bir sürü tartışmaya sahip olduğunu ima etti. Ayrıca Trump yönetiminin kripto paralarla ve blok zincir teknolojileriyle gerçekten ilgilendiğini ve konuyla ilgili birçok soruyu sorduğunu vurguladı.

Johnson’a göre, Beyaz Saray, özellikle madencilik gerektirmediği için, çevresel ve yabancı kontrol perspektifinden faydalanan kripto para ve XRP ile ilgilenmektedir.

Dahası, Trump yönetimi Çin’in BTC pazarındaki hakimiyetine karşı XRP’yi kullanabilir.

“Beyaz Saray, özellikle Çin’de bitcoin madenciliğinin yüzde 80’inin ve Çin’deki Eter madenciliğinin büyük kısmının olması anlamına geldiğini düşünüyor” diye açıkladı.
XRP teknik resmi

XRP teknik resmi

Ripple’in kripto para birimi, dijital varlıklar pazarındaki düşüş momentumuna rağmen ardı ardına üçüncü gündür yükseliyor. Eğer fiyat 0.4800 $ ‘ın üzerinde seyrediyorsa. yukarı doğru, 0.4900 $ ‘dan ve geçen haftaki $ 0.5000 seviyesinde gerçekleşen bir sonraki dirence doğru uzatılabilir. Taze satış ilgisinin ortaya çıkacağı yer burası.

Aşağı yönde, fiyat 0.4700 $ (% 38.2 Fibo geri ödeme seviyesi) ve 0.4610 $ (SMA50, 1 saat) tarafından desteklenmektedir. Aşağı indiğinde, satışlar 0.4425 $ (SMA200, 1 saat) ve psikolojik $ 0.4300 seviyesine kadar devam edebilir.

XRP / USD, 1 saatlik grafik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here