• XRP fiyatı, 1.42 $ ‘da önemli bir destek engeline geri döndü.
  • Network Profit and loss ve MVRV gibi zincir içi ölçümler, son çökme nedeniyle bir sıfırlama önermektedir.
  • Talep bölgesinden 1,33 $ ‘dan 1,40 $’ a uzanan bir sıçrama,% 40’lık bir boğa rallisini tetikleyebilir.

XRP fiyatı , yeni yıllık yüksekler yaratabilecek bir boğa rallisi vaadini gösteriyor. Bu hareket, Ripple’ın kritik bir destek bariyerini test etmesinden sonra geldi.

XRP fiyatı sıçrayacak gibi görünüyor

XRP fiyatı, baş-omuz modelinin boyun çizgisini 1.42 $ ‘da test etmek için önceki 4 saatlik bir mum çubuğunda yaklaşık% 10 düştü .

Bu kurulum, merkezi eğim başlığı olarak anılan üç düşük salınım içerirken, diğer iki karşılaştırılabilir derinlik omuzlar olarak bilinir. Bu zirvelerin salınım yükseklikleri, boyun çizgisi olarak bilinen 1.42 $ ‘da yatay bir direnç oluşturmak için trend çizgileri kullanılarak birleştirilebilir.

1,42 doların üzerinde belirleyici bir kapanış, boyun çizgisi ile başın alçak kısmı arasındaki mesafe olan% 35’lik bir artış öngörüyor. Bu ölçüyü yatay dirence eklemek, 1,98 dolarlık bir hedef verir.

30 Nisan’da bu modelden çıktıktan sonra, havale jetonu% 19 arttı, ancak 1,65 dolar civarında reddedildi ve bu, XRP fiyatının şu anda işlem gördüğü 1,42 dolara% 15’lik bir düşüşle sonuçlandı.

Alıcılar el ele verirse, XRP fiyatı , arz engelini 1.65 $ ‘a düşürdükten sonra % 40 artışla 1.98 $’ a çıkabilir .

XRP / USDT 4 saatlik grafik

XRP / USDT 4 saatlik grafik

Bu yükselişi desteklemek, tüm günlük işlemlerin genel getirisini hesaplayan Ripple’ın Ağ Kar ve Zararı (NPL) göstergesinin sıfırlanmasıdır. Bu nedenle, bu metrikteki bir artış, yerel bir tepe olasılığıyla çakışır.

Bu temel endeks 1 Mayıs’ta yükseldi ve 1.65 $ ‘lık ilk reddi temsil etti. Bunu takiben, 3 Mayıs’ta NPL’de ani bir artış görüldü, bu da birçok adresin kârda olduğunu ve yatırımcıların kar rezervasyonu yapma olasılığını ortaya çıkardı.

Yazım sırasında, bu metrik sıfırlandı ve daha fazla yükselişe yol açtı.

XRP ağı kar ve zarar tablosu

XRP ağı kar ve zarar tablosu

Aynı olaylar, Santiment’in geçen ay XRP satın alan adresler için ağın kar / zararını izleyen 30 günlük MVRV modeliyle de gerçekleşti.

Bu metrik,% 0,238’lik bir yerel zirveye ulaştıktan sonra sıfırlanıyor ve bu da yükselişin köşede olabileceğini gösteriyor.

XRP 30 günlük MVRV grafiği

XRP 30 günlük MVRV grafiği

Kalıptan bağımsız olarak, düşüş momentumu 1,31 $ ‘ı keserse, XRP fiyatı etrafındaki iyimser senaryo geçersizlikle karşı karşıya kalacaktır. Bu durumda Ripple, sonraki desteği 1,16 $ ‘da test etmek için% 11 kayabilir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here