• XRP fiyatı, 4 saatlik grafikte önemli bir hareketli ortalama destek seviyesinin üzerinde duruyor.
  • Ripple, ileride zayıf bir dirençle karşı karşıya ve hızla yükselebilir.
  • Zincir içi ölçümler, XRP fiyatının aşırı arttığını ve düzeltmeye hazır olduğunu gösteriyor.

XRP fiyatı 3 Nisan’dan bu yana etkileyici bir% 240 ralli yaşadı, üç yılın en yüksek seviyesi 1,96 dolara ulaştı ve şu anda BNB’nin sadece 6 milyar dolar gerisinde, piyasa değeri açısından tekrar üçüncü sıraya yaklaştı. 

XRP fiyatı, önemli bir toparlanma için çok önemli destek seviyesinin üzerinde olmalıdır.

4 saatlik grafikte XRP , Nisan ayının başından beri 21 SMA’nın üzerinde işlem görüyor . Bu hareketli ortalama, herhangi bir aşağı yönlü fiyat hareketini reddetti ve Ripple’ın önemli toparlanmalarına yol açtı. 

Önümüzde çok fazla direnç olmadığı için bu önemli destek seviyesini tutmak XRP fiyatını önceki yüksek seviyeye 1,96 dolara çekebilir .

xrp fiyatı

XRP / USD 4 saatlik grafik

Bununla birlikte, son 30 günde taşınan XRP tokenlerinin ortalama karını veya kaybını gösteren MVRV oranı (30d), 2018’den beri görülmeyen seviyelere ulaştı. Bu, XRP fiyatının aşırı derecede fazla arttığını ve bir düzeltme gerektirdiğini gösteriyor. 

xrp fiyatı

XRP MVRV oranı (30g) tablosu

XRP boğalarının 21 SMA destek seviyesini tutamaması önemli olacaktır. Bu hareketli ortalamanın altında kapanan 4 saatlik bir mum çubuğu, XRP fiyatını 1,35 $ ‘da bulunan 50 SMA’ya düşürebilir. 

En kötü senaryoda, 50 SMA tutmayı başaramazsa, Ripple 100 SMA seviyesinde 1 $ ‘a kadar düşebilir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here