Ripple haftasonu boyunca 0,3 doların üzerine çıktı ve olumlu temel gelişmelerin etkisiyle Pazartesi günü yükseliş ivmesini korudu. Dün% 4’ten fazla bir miktar ilave ettikten sonra, Ripple’s ralli bugün buhar aldı ve XRP / USD çiftinin bu yıl ilk kez 0.4 $ işaretinin üzerine çıkmasına ve 2018 Eylül’den bu yana en büyük günlük kazancını kaydetmesine izin verdi. son birkaç saatte en yüksek yükselişini pekiştirerek, bugün 0.39 $ ‘da yaklaşık% 20 arttı.

Pazartesi günü, Almanya’nın en büyük ikinci borsa’sı olan Boerse Stuttgart, ilk artışı sağlamak için XRP döviz alım satım notlarını (ETN) sunma kararını açıkladı. Dahası, kripto para birimi değişimi Coinbase, New York sakinlerinin artık XRP ile işlemlerini okuyan bir tweet ile yürütebildiklerini söyledi: “XRP artık New York sakinleri olan Coinbase kullanıcıları tarafından kullanılabilir. New Yorklular şimdi satın almak, satmak, dönüştürmek için giriş yapabilir. , http://Coinbase.com adresinde veya iOS ve Android uygulamalarımızı kullanarak XRP’yi gönderin, alın veya saklayın. ”

Coinmarketcap.com’a göre, XRP’nin toplam piyasa değeri, geçen hafta 13 milyar dolardan 16 milyar doların üzerinde.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here