• Alt öğelere içerik katkıda bulunan Reddit kullanıcıları yakında Ethereum tabanlı jetonlar kazanmaya başlayacak.
  • Jetonlar yaz boyunca beta testinde olacak ve daha sonra Ethereum mainnet’e taşınacak.

Kripto para kullanım durumları büyüyor, içerik ödül katkıda bulunanlara ihtiyaç belirginleşir. Bu nedenle, önde gelen çevrimiçi forumlardan biri olan Reddit, içerik katılımcılarına ödüller sunmak için birkaç Ethereum tabanlı jetonu beta test etmektir. Çeşitli alt kredilerin üyelerine iki jetonda ödül verilecektir: $ MOONS ve diğer $ BRICKS. Reddit sözcüsü tarafından yapılan açıklamada:

Kullanıcılarımızı ve topluluklarımızı ilgilendiren özellikleri keşfetmek için sürekli olarak denemeler yapıyoruz. Topluluk Puanları ile, bu özelliği test etmek ve kullanıcılarımızdan geri bildirim toplamak için yalnızca iki toplulukla çalışıyoruz.

Yeni özelliği test etmek için / r / Cryptocurrency ve / r / FortniteBR olmak üzere iki altkümenin üyeleri seçildi. Ayrıca, jetonları yönetmek için kullanılacak platform olan “Apps Kasası” nda nasıl gezinileceği konusunda kullanıcılara rehberlik etmek için yeni bir web sayfası da eklendi. Apps Kasası, kullanıcılara jetonlarını yönetme, talep etme ve harcama yapma fırsatı verecektir. İki token, hepsi Ethereum blok zincirinde yürütülen ERC-20 tokenleridir.

Beta testi 2020 yazında gerçekleştirilecek. Reddit, kullanıcılara “akıllı sözleşmeler ve mobil uygulamaların, blockchain uzmanlığına sahip bağımsız bir güvenlik firması olan Trail of Bits tarafından incelenip denetlendiğini” de garanti etti Testin ardından jetonlar Ethereum ana ağına taşınacaktır. Tüm puan bakiyeleri de taşınacağı için kullanıcılar tahakkuk eden jetonlarını kaybetmeyecek.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here