Küresel kripto para birimi borsaları, son iki günde altcoin’i% 900’e kadar pompalayan Redditorların ortasında Dogecoin (DOGE) para çekme işlemlerinde giderek daha fazla sorun yaşıyor.

28 Ocak’ta, bir dizi kripto kullanıcısı, kripto borsalarının para çekme işlemlerini geçici olarak durdurması nedeniyle Dogecoin’lerini çekemediklerini Twitter’da bildirdi. Etkilenen borsaların Poloniex ve Bittrex ve Yobit gibi bazı büyük kripto platformlarını içerdiği bildirildi.

Bazı kripto kullanıcıları, Poloniex gibi Dogecoin destekleyen borsalara giriş yaptıklarını ve sadece para yatırdıktan kısa bir süre sonra para çekme işlemlerinin yapılamayacağını öğrenmek için bir miktar DOGE satın aldıklarını bildirdi. Poloniex sonradan, “Cüzdanın mümkün olan en kısa sürede yeniden etkinleştirilmesi için çalışıyoruz, ancak şu anda zaman çizelgesine ilişkin bir tahminimiz yok” dedi.

Binance. Dünyanın en büyük kripto para borsasının Amerika Birleşik Devletleri merkezli kolu olan ABD , DOGE ile de kısaca para çekme sorunları yaşadı. Firma Cuma günü, DOGE para çekme işlemlerinin bakım için askıya alındığını ve mevduatların da aktif olduğunu duyurdu. Binance.US daha sonra para çekme işlemlerinin yeniden başlatıldığını söyledi. Binance ayrıca bugün erken saatlerde küresel platformda kripto para çekme işlemlerinde daha büyük bir sorun yaşadı.

Sorunlu para çekme işlemlerinin ortasında, Dogecoin piyasa değerine göre ilk 10 kripto para listesinden düştü. Yayınlanma anında Dogecoin, piyasa değerine göre 13. en büyük madeni paradır.

Madeni para ayrıca günün erken saatlerinde bazı kısa saatlik düşüşler gördü. Kayıplar, Dogecoin’in son 24 saatte% 260’ın üzerindeki parabolik dalgalanmasıyla hala kıyaslanamazdı. Yayınlandığı tarihte DOGE, geçtiğimiz yedi gün içinde yaklaşık% 480 artışla 0,047 dolardan işlem görüyor.

Cointelegraph tarafından bildirildiği üzere, Dogecoin’in devam eden rallisi, Gamestop ve diğer firmaların hisse senetlerini kısa sürede sıkıştıran aynı Reddit grubu tarafından yönetiliyor. Robinhood Gamestop ticaretini 28 Ocak’ta askıya aldı.

Yayınlandığı sırada Dogecoin, Bitcoin ile ilgili 170.000 tweet’e kıyasla, sosyal medya platformunda yaklaşık 800.000’den bahsedilmesiyle Twitter’da trend oluyor .

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here