Bir kripto-para birimi endüstrisinin en büyük yatırım şirketlerinden biri olan ortak yatırım yetkilisi, bir sonraki bitcoin bobininin, şu anki değerlemenin yüzde 1,000’ini aşan kripto-para piyasasını taşımasını beklediğini söyledi.

Pantera Capital’in Joey Krug, Bloomberg’le yaptığı bir röportajda bu tahminde bulundu ve bir sonraki yükselişin kriptopara piyasa kapağını 2 trilyon dolardan fazlaya taşıyabileceğini tahmin etti.

“Bir sonraki boğa koşusuna bakarsanız, genel olarak kripto alanının buradan 10 kat daha fazla olabileceğini düşünüyorum.”

Önceki pazarda Fidelity Investments ve Intercontinental Exchange (ICE) gibi büyük finansal sektör oyuncularının cryptocurrency alanına girmeye başladıkları haberinin spekülatif yatırımlarda artışa yol açacağını belirten Krug, pazarın şu anda somut olarak benimsenmesini beklediğini söyledi. Bir boğa koşusunu katalize eder.

bitcoin fiyat tablosu

Bunun gerçekleşmesi için, devam etti, kripto-para birimi ağlarının gelişiminin güncel durumu çevirmeli bağlantıdan önce olduğu gibi, kripto-para birimi ağlarının artan ölçeklenebilirliğe ulaşması gerekecek.

“İnternete bakarsanız, söylemek kolay, ‘Eh, sadece bir uygulama yaratırsınız, bazı kullanıcılar edinirsiniz ve sonra da ölçeklenebilirlik problemlerini çözersiniz.’ Ama bunlar tüm pazarlar, ve eğer ölçeklenebilir olmuyorsa, piyasa yapıcınız yok ve böylece likidite yok. ”

CCN’nin bildirdiği gibi, özellikle Bitcoin için yapılan yeniliklerden ikisi, Yıldırım ve Sıvı şebekelerini içermektedir. Yıldırım Ağ şu anda beta (LN), Bitcoin üstünde çalışan bir ikinci katmanı protokolüdür. Ağın yerleşik komut dosyası dilini kullanarak, kullanıcılar “off-chain” fonlarını LN ödeme kanallarına taşıyabilir, burada işlemlerde madencilik doğrulaması gerekmez ve sonuçta hemen hemen hiçbir ücret ödemeden anında işlenebilir.

Sıvı Ağı , diğer taraftan, bir blockchain başlangıç Blockstream tarafından geliştirilen ve cryptocurrency borsalar, finansal kurumlar hedef alan federe Bitcoin sidechain ve daha hızlı ve özel onlar karşısında can daha Bitcoin büyük miktarlarda taşımak için arzu diğer Bitcoin güç kullanıcımız ana blok zinciri.

Bu teknolojiler – diğer engellerden gelenler gibi – henüz primetime için hazır değiller, ancak Krug, önümüzdeki birkaç yıl içinde bazı şifreleme parası ağlarının Visa / Mastercard ölçeğine ulaşmasını beklediğini söyledi. Ancak bu, ayı piyasası iradesi anlamına gelmez uzun süre dayanmak.

Bu arada, kripto-para piyasasının bir tabana çarptığına ve bir sonraki katalizör gelene kadar menzile bağlı kalacağına inandığını söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here