Kripto pazarında gündelik pek çok korkak yatırımcı, birazcık zor süreçte kaldığında bitcoin köprüsünden atlıyor. Tabii ki, bu yıl bitcoin ve yatırımcıları için hiç gülümsemedi, kripto parası geçen yılki rekor seviyesinden bu yana neredeyse % 60 kaybetti.

Bitcoin, o zamandan beri mücadele ediyor ve gerçekten diğer altcoinlerden daha fazla bir şey olacaksa, naysayörler ve şüpheciler için geç kalmış bir konu oldu. Birçok kuşkucu için, en büyük kripto parazitinin ölüm yatağında olduğu ve piyasadaki son kötü performansla birlikte, çok beklenen projelerin yetkililer tarafından çökertilmesiyle birleştiğinde, sadece çökmeden önce bir zaman meselesi. Gerçekten de bitcoin beklentilere cevap vermedi ve ETF projeleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından şimdiye kadar reddedildi.

Yatırımcılar artık dijital paranın mojoyu geri dönecek bir paranın varmış gibi geri dönüp dönmeyeceğini merak ediyorlar, bitcoin’den başka bir şey yok. Bitcoin, burada kalmak için burada olduğunu kanıtladı, ancak, kayıplar, spekülasyonlar ve inanç zamanlarında sadece korkmuş yatırımcılar için kesmeyecek.

Negatif yönü bir kenara bıraktığımızda, birçok banka artık Bitcoin’e girdiği için madalyon hala hamle yapıyor. Bitcoin, birçok uzman tarafından öngörüldüğü gibi finansın geleceği olarak görülür ve bunu araştırmalara ve anketlere dayanarak yapar.

Kısa bir süre önce, bir araştırma firması olan Qriously ile birlikte büyük bir kripto-para değişimi, Bitcoin’in neden para kazanmasının hala kripto para birimleri için iyi bilinen bir güç merkezi olan Amerika Birleşik Devletleri’nde bir artış beklediği konusunda bir araştırma yürüttü.

ABD’deki öğrencilerin% 18’inden fazlası, bitcoin ve başka bir dijital madeni paraya sahip olduklarını belirtmiştir; bu da, bitcoin mülkiyetinin benimsenmesinin yanı sıra yükselişte olduğunu göstermektedir. Ankete katılan öğrencilerin% 17’si, aynı zamanda ankete katılan genel nüfusun sadece% 9’una kıyasla, kripto para birimini iyi bir şey olarak onaylamıştır.

Birçok uzman, madeni paranın insanların hayal gücünü yakalayabilmesinden dolayı, son zamanlardaki çöküşüne rağmen bitcoin geleceği konusunda yatırımcıların şu andaki davranışlarını tahmin ediyorlardı. Günlük fiyat volatilitesi hiçbir yere gitmiyor, ancak madalyonun bir dizi özellik ile donatılmış olduğu görülüyor, bu yüzden de risk-ödülünü yükselen yatırımcıların kampına itmek çok güç.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here