CAKE sahipleri, bugün size geliştiriciler için hızlı iş çözümleri sunan açık kaynaklı, kurumsal sınıf, uyarlanabilir bir blok zinciri platformu olan NULS’den yeni bir Şurup Havuzu sunabilmekten heyecan duyuyoruz . Mikro hizmetler, akıllı sözleşmeler, zincirler arası birlikte çalışabilirlik ve anında zincir oluşturma özelliklerine sahip NULS, blok zinciri benimsemesini kolaylaştırmada yeni bir endüstri standardı belirliyor.

Şurup Havuzu:

NULS jetonları kazanmak için CAKE jetonlarını stake edin!

Toplam Token: 150,000 NULS

Dağıtım süresi: 60 gün

Başlangıç ​​bloğu: 5580480 (11 Mart 3PM SGT)

Bitiş bloğu: 7308480 (10 Mayıs 3PM SGT)

Blok başına jeton ödülleri: 0,0868 NULS

Çiftlik:

Hos için t nuls Şurubu Pool, biz sahip olacak nuls-BUSD çiftliği vermeniz gerekecektir 1x ilk 48 saat boyunca KEK ödülleri ve daha sonra 0.5x bundan sonra CAKE ödülleri.

Oy:

Her zaman olduğu gibi, oylama yoluyla onaylanması gerekiyor.

ŞİMDİ OYLA!

Neden oylamaya ihtiyacımız var? Ödülleri sulandırdığı için şefler, BSC’nin en büyük topluluğunun kararı kendilerinin vermesini istiyor.

NULS nedir?

NULS, blockchain geliştiricileri için geliştirme araçları ve çözümleri sağlamayı amaçlayan açık kaynaklı bir blockchain platformudur. Platformun temel özellikleri arasında mikro hizmetler, akıllı sözleşmeler, zincirler arası birlikte çalışabilirlik ve anında zincir oluşturma yer alıyor.

NULS’un mikro hizmet katmanı tasarımı, geliştiricilerin her şey için hızlıca modüller oluşturmasını kolaylaştırır. NULS, minimum blok zinciri deneyimine sahip geliştiriciler için akıcı, uygun maliyetli, zaman kazandıran çözümler sunar. Ayrıca, Yetkilendirilmiş Teminat Kanıtı’nı (DPoS) ek bir kredi derecelendirme sistemi ile birleştiren bir Kredi Kanıtı fikir birliği mekanizması kullanır.

NULS Zincir Fabrikası, geliştiricilerin yeni bir zincir oluşturmasına veya modülleri paylaşılan bir kitaplıktan otomatik olarak dağıtarak mevcut bir zinciri geliştirmesine olanak tanıyan bir kullanıcı arabirimidir.

NULS belirteci, NULS blok zincirinin yerel varlığıdır ve akıllı sözleşmenin ve ağdaki diğer tüm hizmetlerin yürütülmesini sağlar.

NULS hakkında daha fazla bilgi edinmek için şefler resmi iletişim kanallarını ziyaret etmenizi tavsiye ediyor:

Web sitesi: https://www.nuls.io/

Twitter: https://twitter.com/Nuls

Telegram (İngilizce): https://t.me/Nulsio

Medium: https://nuls.medium.com/

NULS ödülleri kazanmak için CAKE’i nasıl yatırırsınız?

CAKE jetonlarına sahipseniz, tebrikler! Sen kreplerinin ustasısın.

Şurup Havuzu ile CAKE’i nasıl oynayacağınızı öğrenerek damak tadınızı artırma zamanı.

  • Bu web sayfasını ziyaret edin: https://pancakeswap.finance/syrup
  • NULS Şurup Havuzu’nda “Approve CAKE” yı tıklayın
  • Onayla düğmesine tıklayın.
  • İşlemi onaylayın.

BEP20 NULS, Şurup havuzunu başlattığımızda BSC’de de dolaşacak ve aktarılabilir olacak, böylece NULS jetonlarınızı toplayabilecek ve istediğiniz zaman PancakeSwap’te işlem yapabileceksiniz!

 DİKKAT! ⚠️⚠️⚠️💀

Binance Smart Chain’deki resmi NULS token sözleşme adresi:

https://bscscan.com/0x8cd6e29d3686d24d3c2018cee54621ea0f89313b

Diğer herhangi bir NULS belirteci bir aldatmaca olacak ve kullanıcılar için mali bir kayba neden olacaktır. Başka herhangi bir jeton adresinden jeton satın almayın. Jeton satın almadan önce daima jeton adresini doğrulayın. NULS jetonları için başka bir adresten airdrop alırsanız, bunlar çürümüş jetonlar olacaktır (ancak havalı türden değil!) Ve bunları görmezden gelmenizi tavsiye ederiz.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here