Kripto öncüsü ve en büyük binlerce madeni para arasında piyasa kapitalizasyonu olan Bitcoin (BTC), ABD Dolarına karşı 4.000.00 Doların üzerinde dururken, çeşitli kripto değerleri dirençlerin üzerinde hareket ediyor.

Yazma zamanı başına – ONT / USD paritesi 1.28 $ ‘dan işlem görüyor ve ellerinde olumlu bir değişiklik yapılıyor. Son 24 saatte toplamda% 14.83, sıralamadaki en büyük 20 madeni para arasında lider. OKEx ve DigiFinex için Bit-Z’den giderek, üst 5 alışverişi platformları ONT birbirlerine 130 milyon $ olan toplam işlem hacminin hemen üstünde % 10.00 üzerine çok yakındır.

Aylık uzun vadeli alım satım trendinde ONT / USD sabit destek olarak 0.8000 $ ‘ın üzerinde dururken, bugünkü performansla parite günlük tanker eğiliminin üstüne çıktıysa tutulursa orta ve uzun vadede daha fazla toparlanma için potansiyel açık kapılar açabilir.

Bugüne kadarki en başarılı ve en büyük ICO’lardan biri sırasında – Tezos Vakfı, piyasaya yeni bir kripto para birimi getirerek 232 milyon dolardan fazla para topladı. Reuters tarafından vakıf başkanına yapılan bir görüşmede, MainNet’in 14 Eylül 2019’de başlatılması kararlaştırıldığı doğrulandı. platform. Parçalığın doğurduğu ilk oyun “İzole Şehir” olarak adlandırılan Ontoloji tabanlı Parti Oyunları platformunda başlayacak.

Devam ediyor – sadece iki hafta önce Ontology’nin arkasındaki ekip, Ontology’nin teknolojik desteği ile arazi haklarının dijitalleştirilmesi için bir altyapı oluşturmayı amaçlayan GoWithMi halkı ile ortak oldu. Halen GoWithMi, Honda, Toyota, Grab ve Gojek gibi büyük isimlerle birlikte çalışıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here