• Ontoloji fiyatı, yükselen bir kama modelinde işlem görüyor.
  • Üst trend çizgisini ihlal etmemek% 16’lık bir düzeltmeye yol açabilir.
  • Çoklu zincir içi ölçümler, ilgilenen yatırımcıların yeniden dirildiğine işaret ediyor.

Ontoloji fiyat üzerinde zincirinin ölçümlerini daha olumlu sanısında Teknikleri, bir düzeltme işaret olarak zor durumda olduğunu.

Ontoloji fiyatı, kendini kurmak için açık bir eğilim bekliyor

Ontology fiyatı, 14 Şubat’tan bu yana üç yüksek en yüksek ve iki daha yüksek düşük belirledi. Bu salınım noktalarını birbirine bağlayan trend çizgileri çizilirse, yükselen bir kama modeli oluşur.

Bu teknik oluşumun, ONT’nin 1.59 $ ‘dan alt sınırı geçmesi durumunda tetikleyen bir düşüş eğilimi var. 

Bununla birlikte, boğalar ONT’yi 1,59 dolardan kurtarırsa , karamsar görünüm ertelenebilir. Alıcılar Momentum Reversal Indicator’ın 2,15 $ ‘lık kırılma çizgisine denk gelen% 127,2 Fibonacci uzatma seviyesinin üzerinde belirleyici bir kapanışı yönetebilirlerse yeni bir yükseliş eğilimi gelişebilir.

Bu hareket, düşüş görünümünü geçersiz kılar ve% 17’lik bir artışla 2,53 $ ‘a yükselir. Eğer alış baskısı devam ederse% 25 dalgalanma, $ 3.17 at ONT’yi yerleştirmek hangi 161.8% Fibonacci seviyesi ile aynı hizaya gelmektedir.

ONT / USDT 1 Günlük grafik

ONT / USDT 1 günlük grafik

Yükseliş görünümüne güvenilirlik eklemek, Ontology blok zincirine katılan yeni adreslerdeki% 138’lik artıştır. Bugün ONT ağına yaklaşık 977 yeni adres katıldı ve mevcut fiyat seviyelerinde kripto para birimine olan ilgilerini gösteriyor.

Ontology yeni adres tablosu

Ontology yeni adres tablosu

Dahası, 100.000 $ veya daha fazla değerde işlem sayısı 5 Mart’ta 3’ten bu yazı itibariyle 79’a fırladı. Balinalardaki bu keskin artış, yatırım ilgilerinin bir göstergesi olarak yorumlanabilir, böylece Ontology fiyatı için bir yükseliş resmi çizilebilir.

Ontology büyük işlem tablosu

Ontology büyük işlem tablosu

İyimser senaryo, boğaların% 16’lık bir geri çekilmeden sonra 1.59 $ ‘a geri döndükten sonra ONT’yi kurtarmasına bağlı. Yukarıda belirtilen seviyenin altında belirleyici bir kapanış, yükselen kama modelinden bir kırılma sinyali verecektir.

Böyle bir senaryoda, teknik oluşum pivot yüksek ve düşük mesafeyi ölçerek ve kırılma noktasına ekleyerek belirlenen% 42’lik bir çarpışmayı tahmin ediyor. Bu hareket, Ontology fiyatını 0,915 dolara yerleştiriyor. 

Bununla birlikte, bu düşüş, ayıların ivmesini azaltabilecek 1,37, 1,25 ve 1,04 dolarlık çoklu talep engelleriyle karşılaşacak.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here