Meksika, ülkede bir ilk olan bir blockchain örgütü memnuniyetle karşıladı. Dernek, blockchain ekosistemindeki önemli şirketlerin birleşimidir. Bunlar arasında Consensys , Lvna Capital, Exponent Capital, Bitso ve diğerleri bulunmaktadır.

Blockchain Dağıtım ve Uygulama
Hedefleri arasında, Blockchain Association dağıtılmış defter teknolojisinin nasıl dağıtılabileceğini ve uygulanabileceğini öğretmeyi amaçlamaktadır. Dernek aynı zamanda blok zincir teknolojisinin ülkedeki yüksek evlat edinme oranlarını kaydetmeden önce uygulama ve standartlardan oluşan bir çerçeve geliştiren ilk kişi olmaya çalışmaktadır.

Mouses Cassab’a göre , kurucu, üs başkenti:

“Blok zincirinin şu anki uygulaması, havale ve uluslararası ödemeleri gönderme maliyetini düşürmekten, finansal sistemin demokratikleşmesine kadar.”

Derneğin geçici başkanı Felipe Vallejo, blockchain teknolojisinin verimli, şeffaf ve güvenli prosedürler sağlayabildiğini belirtti.

Blockchain Association, yeni üyelerin açık bir tartışma biçimindeki fikirlerine açıktır, böylece herkes dahil edilmiştir.

Blockchain sektöründeki şirketler ve düşünce liderleri, dünya genelinde finansal düzenleyicilerin ve yetkililerin, kripto para birimleri ve dağıtılmış defter teknolojisi etrafında kapsamlı bir düzenleyici çerçeve geliştirmesine yardımcı olmak için blok zinciri derneklerinin oluşumuna doğru ilerlemektedir.

Örneğin, geçtiğimiz ayın sonunda, Dijital Varlık Piyasaları Birliği (ADAM), önde gelen teknoloji ve finans şirketleri tarafından “gelişmekte olan dijital varlık piyasaları için bir Davranış Kuralları” geliştirmek amacıyla oluşturuldu.

ADAM :

“Dijital varlıkların verimli ticareti, gözetimi, takası ve çözümü için kurallar sağlamak üzere mevcut ve eski düzenleyicilerle birlikte çalışın. Gelecekteki yönergeler, tüm piyasa katılımcıları tarafından profesyonellik ve etik davranışları teşvik edecektir; Düzenleyicilere ve kamuya bilgi sağlayarak şeffaflığı arttırmak; … Davranış Kuralları mevcut tüm yasa ve düzenlemeleri tamamlayacak ”dedi.

Eylül ayında, Coinbase açtı temsil edecek bir dernek oluşturan ABD’de bir sanal para paketi ve blockchain bağlı şirketleri ‘Bitcoin arkasındaki teknolojiyi kapalı inşa ediyoruz girişimci ve yatırımcı.’

Dernek, Amerika Birleşik Devletleri’nde blockchain endüstrisini yöneten yasaları inceleyip ele alacak. ABD’de AML ve KYC politikalarının oluşturulmasına da katılacak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here