• OMG Network fiyatı, 8 $ seviyesini yeniden test edebilecek geçici bir düzeltmeden geçiyor.
  • MRI, dönen bir bisiklet tepesi konusunda uyarıyor ve köşede geri çekildiğini gösteriyor.
  • Zincir içi ölçümler,% 12 geri çekilmeden sonra bir sıçramayı haklı çıkaran artan benimseme ve balina etkinliği gösteriyor.

OMG Ağ fiyat yakın gelecekte muazzam kazanımlar zemin hazırlayacağı bir ters tehdidi ile karşı karşıyadır.

OMG Network fiyatı düzeltmeye başladı

OMG Network fiyatı, arz engeli etrafında 7,97 $ ‘lık bir dizi yükseliş oluşturan iki yüksek düşüş yarattı. Salınım noktaları eğilim çizgileri kullanılarak birleştirilirse, yükselen bir üçgen desen gelişir.

Teknik oluşum doğası gereği yükseliş gösteriyor ve pivot yüksek ve düşük mesafeyi 7.97 $ ‘dan koparma noktasına ekleyerek belirlenen% 52’lik bir artışla 12.2 $’ a yükseliyor.

4 Nisan’da OMG,% 40 artışla kurulumdan çıktı. Ancak, bu yükseliş trendi 11.37 $ ‘da yerel bir zirveyle karşılaştığı için durdu. O zamandan beri, OMG Network fiyatı yaklaşık% 20 düştü ve bu düşüş trendinin devam ettiğine dair işaretler gösteriyor .

Bu tür düşüşün birincil nedeni, Momentum Reversal Indicator (MRI) tarafından 12 saatlik grafikte sarı bir mum çubuğu şeklinde yanıp sönen önleyici döngü tepe sinyalidir. 8,7 doların üzerindeki potansiyel bir kapanış, bire dört mum çubuğu düzeltmesini öngören güvenilir bir döngü tepe sinyalini tetikleyecektir .

Böyle bir durumda, yükselen üçgenin 7.97 $ ‘lık tabanı, istikrarlı bir talep engeli görevi görecek. Dolayısıyla, yatırımcıların 8.7 $ ve 7.97 $ seviyelerini yakından takip etmesi gerekiyor çünkü bu seviyeler OMG fiyatı için bir yön belirlemede çok önemli.

OMG / USDT 12 saatlik grafik

OMG / USDT 12 saatlik grafik

Kısa vadeli geri çekilmeyi destekleyen, Santiment’in OMG Network fiyatı için% 30’a yükselen ve aynı zamanda geri çekilmekte olan 30 günlük MVRV modelidir. Bu metrik, piyasa katılımcılarının kâr veya zararda olup olmadığını belirlemeye yardımcı olur.

OMG için% 30, yatırımcılar bu seviye civarında kar ayırdığı ve birkaç kez fiyatın üstüne çıktığı için güvenilir bir döngü zirvesi sinyali gibi görünüyor.

OMG MVRV 30 günlük grafik

OMG MVRV 30 günlük grafik

Kısa vadeli tablo aşağı yönlü görünse de, balinalar bir birikim çılgınlığı yaşarken OMG Ağı’ndaki katılımcı sayısı artıyor gibi görünüyor. Böyle bir kombinasyon, yükseliş resmini çiziyor ve 7,97 dolar seviyesinden bir sıçrama olası göründüğünü gösteriyor.

IntoTheBlock’un Para Karşılığı Giriş / Çıkış Fiyatı (IOMAP) modeline göre, talep engelleri 7,98 $ ‘a kadar istiflenir. Bu nedenle, bu seviyenin ötesinde bir geri çekilme olası görünmüyor.

Ayrıca,% 52’lik artış trendini doğrulayan, daha önce 4,36 milyon OMG token satın alan yaklaşık 68.000 adresin “Para Dışı” olduğu 10.60 $ ‘a kadar direnç seviyelerinin olmaması.

Geri dönüş sırasında, alıcıların gücünü belirtmek için OMG Ağı fiyatının bu seviyeleri geçmesi gerekiyor.

OMG IOMAP grafiği

OMG IOMAP grafiği

OMG Ağına katılan yeni adresler geçen ay% 100 arttı. Toplam 957 yeni piyasa katılımcısı, mevcut fiyat seviyelerinde OMG’ye olan ilgilerini öne süren yeni adresler yarattı.

OMG yeni adres tablosu

OMG yeni adres tablosu

Benzer şekilde, 100.000 $ veya daha fazla değere sahip işlemler geçen ay% 2.400 oranında fırladı. Bu artış, yüksek net değerli yatırımcıların OMG’ye yaptığı yatırım için bir vekil görevi görüyor.

OMG büyük işlem sayısı tablosu

OMG büyük işlem sayısı tablosu

OMG Network fiyatının yükseliş hikayesi, yalnızca talep engeli etrafında 7,97 $ ‘lık bir sıçramaya dayanıyor. 6,83 doların altındaki kesin kapanış, yükseliş görünümünü geçersiz kılacaktır.

Böyle bir senaryoda, OMG Network fiyatı% 4,5 düşüşle 6,51 $ ‘a düşebilir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here