• OKEx borsası, Synthetix’in yerel belirteci olan SNX’i listeledi.
  • SNX token depozitleri ve BTC ve USDT’ye karşı spot ticaret son zamanlarda borsada canlı olarak yayınlandı.
  • Synthetix, kilitli pozisyonlar açısından Ethereum’daki en büyük DeFi uygulamalarından biridir ve yaklaşık 456 milyon dolar değerindedir.

OKEx türev borsası son zamanlarda sentetik varlıkların verilmesi ve ticareti için bir türev likidite protokolü olan Synthetix’in yerel simgesi olan SNX’i listeledi . SNX token depozitleri ve BTC ve USDT’ye karşı spot ticaret son zamanlarda borsada canlı olarak yayınlandı. 

Synthetix, kullanıcıların ERC-20 jetonlarını kullanarak sentetik varlıklar olarak blok zincir üzerinden kripto para birimleri ve hisse senetleri de dahil olmak üzere çok sayıda gerçek dünya finansal aracıyla işlem yapmalarına olanak tanır . Her sentetik varlıkla bağlantılı jetonlar, bu işlemleri mümkün kılmak için harici varlıkların fiyatını izler. 

OKX, SNX için destek ekleyerek, DeFi sektöründe ana taşıyıcı olma vizyonunu uzun süredir yerine getirdiğini söyledi. Synthetix en büyük defi uygulamalarından biridir Ethereum kilitli pozisyon açısından ve değeri $ civarında 456000000 olarak hesaplanmıştır.

OKEx CEO’su Jay Hao şunları söyledi: 

OKEx, DeFi’nin kripto para birimi alanındaki en büyük potansiyele sahip olduğuna inanıyor. 2020’de Synthetix gibi çok sayıda yüksek kaliteli DeFi uygulamasının göründüğüne sevindik ve uzun süredir DeFi’nin geliştirilmesine dikkat ediyor ve gelişmesini destekliyoruz. Ayrıca, kullanıcılarımız için pasif gelir üreten C2C Kredimiz ve gelişen DeFi altyapısını desteklemek için kullanılacak OKChain geliştirme gibi ürünlerle bu alandaki kendi ayak izimizi genişletiyoruz.

Hao, yeni bir jeton listelerken projenin faydası, kullanıcı beklentileri, projenin uygunluğu ve diğer geleneksel yönlerin dikkate alındığını sözlerine ekledi. SNX’in tüm bu şartları yerine getirdiğini ve OKEx’in bunun gibi projeleri desteklemekten mutluluk duyduğunu söyledi.

SNX / USDT günlük grafik

SNX / USDT

SNX / USDT boğalar gelen fiyatını yukarı alarak, kuvvetli gün başladı  3.33 ile 3.262 . Fiyat grafiği 3.374 ve 3.545’te güçlü direnç gösteriyor. Olumsuz tarafı, SNX / USDT’nin 3.262 ve 2.862’de sağlıklı desteği var.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here