Nydronia Stablecoin, NULS / Nerve ile İşbirliği Yapıyor

Nydronia (NIA), çeşitli sektörlerden gerçek dünya varlıkları ile desteklenen bir stabilcoin belirtecidir. Varlık jetonlama, bir şeyin sahiplik haklarını bir blok zincirinde dijital bir jetona dönüştürür. Gerçek dünyadaki varlıkların tokenlaştırılması, gelişmekte olan pazarlardaki üreticiler için ticaret engellerini ve maliyetleri azaltmaya yardımcı olur.

Gönderi için resim

Birinci Faz Beş Ürün

Nydronia, tüm taraflara daha düşük maliyet ve kaliteli ürünler sunacaktır. Token, Nydronia şirketi tarafından Nydra-Linea ürünleri tarafından desteklenecek Nydronia, ürünlerin satın alımını işbirlikçilere indirmeyi hedefliyor.

Gerçek varlık ürünleri şunları içerir:

  • Nicaron: şeker kamışı, maya, kakao ve fıçı ve gizli bir bileşen kombinasyonundan elde edilen özel bir özüt karışımından yapılan rom.
  • Nidro Pan: Tamales, cachapas ve arepalar için önceden pişirilmiş mısır bazlı un.
  • Maria Emperatriz: kaliteli pirinç.
  • Don Fermin Calderon:% 100 rafine şeker.
  • Tomasa: Gıda hattına özel bir lezzet katan Venezuela kakaosunun% 100’ü.

Gönderi için resim

Nydronia t gelir o oluşturma yapma ve ürünleri satan benzersiz bir şekilde bir fark yaratır. Nydronia, token ile üreticileri, üreticileri, girişimcileri, tüccarları ve tüketicileri desteklemeyi planlıyor.

Kurtarmaya Nydronia

Şu anda şirketler eski ve eski sistemleri kullanıyor ve dolandırıcılık, ihmal ve yolsuzluğa eğilimliler. Bu varlıkları, aracı katmanları aracılığıyla kağıt üzerinde manuel olarak ticaret yapmak yavaş, karmaşık ve pahalıdır. Düzenlemeler ve sınır ötesi yasalar nedeniyle kağıt yoluyla alım satım takibi zor.

Nydronia, yeniliğe ve blok zincirlerine yatırım yaparak ve daha iyi kalite ve ürün fiyatı yaratarak bu sorunları ortadan kaldırıyor. Nydronia, ülke bazlı operasyon kolları planlıyor ve yeni ittifaklar kurmadan önce birkaç ürün ortağıyla başlayacak.

Nydronia projesi, CEO Sebastián Salazar liderliğindeki Venezuela’da geliştiriliyor. Gelecekte, Nydronia, ChainBox ve ChainFactory dahil olmak üzere NULS blok zinciri geliştirme araçları aracılığıyla akıllı sözleşme oluşturmayı kullanabilir.

Gönderi için resim

Nydronia.com
Yer: Venezuela
CEO: Sebastián Salazar
E-posta: info @ nydronia.com
Telegram: https://t.me/nydronia

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here