Aleph Denemeler 1. Saatte 1.25 Milyon Dolarlık NULS kazandı.

Kurum için uyarlanabilir blok zinciri çözümü olan NULS , çapraz blok zinciri katman-2 ağı olan Aleph projesiyle başarılı bir şekilde yeni bir belirleme hizmetini test etti, jeton çıktısını (SCO) test etti . Bu puanlama servisi, NULS toplum üyelerinin NULS platformunda inşa edilen diğer projelerden belirteçleri almak için belirteçleri ödeyebileceği yeni bir tür ödül modeli uygulamaktadır.

NULS Kurucu Ortağı Reaper Ran, “NULS, bu yenilikle başarı için kritik bir yol sunuyor” dedi. “SCO, üst düzey projeleri hızlı bir şekilde izleyebilir ve NULS topluluğunun istediği inovasyonu teşvik edebilir. Çocuğunuzu ‘gerçek dünyaya’ atlatmadan önce üniversiteye göndermek gibi. Yatırımcı topluluğu hiçbir şeyi riske atmaz, çünkü para kazandıkları ödülleri feda ederler, yöneticilerini değil. Katılan geliştiricilerin genel giderleri sıfıra yakın ve NULS ağ etkisi, başarılı SCO projelerinin piyasaya güvenle yaklaşabileceği anlamına geliyor. ”

NULS, bu türünün ilk örneği olan sistemle, topluluktaki coşkuyu ölçmek, erken destekçiler için belirteçler tedarik etmek ve fon geliştirmeye yeni blok zincirleme projelerinin önünü açtı. Dahası, bu SCO modeli, NULS ağı içinde daha güçlü bir kuluçka stratejisine sahip projelerin kapılarını açıyor. Projeler, doğrudan geleneksel fon yaratma, ICO’lar veya IEO’lara atlamak yerine, önerdikleri çözüm için iştahını hızla belirleyebilir. Ardından, projeler daha geniş bir pazar yaklaşımı için hazırlıklarını belirleyebilir.

Aleph’in Başarılı Denemesi:

Sadece 24 saat içinde, Aleph 2 milyondan fazla kazık NULS jetonu aldı. NULS ağı, uyum sağlamak için 4 düğümü döndürmek zorunda kaldı. 500.000 kazıklı belirteçlerin ilk düğümü, belirteç başlatıldıktan sonraki saatler içinde doluydu. Halen, Aleph düğümlerinde kabaca 1,25 milyon dolar değerinde değerlendirilen 2,1 milyon NULS vardır.

Aleph’in başarısını takiben , bir Blockchain etkin mobil reklam platformu olan Hena kendi SCO’larını başlatmayı planlıyor.

Sistem nasıl çalışır?

NULS belirteç sahipleri, onay düğümleri olarak fikir birliğine katılmaları için kazandıkları ödülleri nasıl almak istedikleri konusunda bir seçenek kullanırlar. Her NULS istifleyicisi 2.000 NULS’ye sahip olmalıdır, çünkü düğümleme düğümleri blokları doğrularken NULS konsensüs düğümleri blokları üretir. Bir oyuncu, düğümlerini Aleph gibi bir SCO projesi için bir konsensüs düğümü olarak atadığında, NULS belirteci yerine alternatif (Aleph) simgesi kazanabilirler.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=pesUnbgguGU

NULS Nasıl Yararlanır?

Bu belirleme sistemi, ağın korunmasına katılım gerektirir ve NULS belirteç sahibi için ek bir yardımcı olarak hizmet eder, çünkü SCO düğümüne kazarak seçtikleri ekosistem projelerini destekleyebilirler.

ICO / IEO değil:

Bir ICO önemli ölçüde farklıdır çünkü bir para değişimi vardır. Bir SCO hiçbir zaman belirteç sahiplerinin mallarını terk etmeleri için fon talep etmez. Ağa katılımlarından dolayı ödüllerini nasıl almak istediklerini seçiyorlar. Aynı zamanda – SCO projesi daha fazla gelişimsel maliyetler ve diğer giderler için kullanılabilecek NULS ödülleri kazanıyor. SCO düğümleri, komisyon seviyelerini bile seçebilir (% 10-99), NULS stacker’ları proje jetonunun yanında bir NULS yüzdesi kazanmalarına izin verir.

Bir SCO bir ICO veya IEO eşdeğeri değildir; bir projenin ağ konsensüsüne katkıda bulunurken, geliştirme, pazarlama ve diğer masraflar için destek kazanmasını sağlayan bir özellik ile merkezi olmayan finansmanı artırmanın bir yoludur. NULS protokolü, şu ana kadar bu işlevi sunabilen tek protokoldür. Projeler, yasal yönergelere uymaları koşuluyla, geleneksel ICO / IEO teklifleriyle bir SCO’yu takip edebilir.

Hepsini Bir Arada bağlamak için bir DEX Oluşturma:

Kısa vadede, Bibox NULS üzerine bir DEX kurmayı ve projelerin başarılı bir SCO’yu takiben hızlı listelemeyi güvence altına almasını sağlamayı planlıyor. Bu yeni işlevsellik, yerel olarak bir blockchain platformunda ilk kez konsept önerisi çözümünü sunar. NULS yol haritasındaki çapraz zincirle, projeler daha geniş blok zinciri ekosistemine genişleme şansına sahip olacak.

SCO Lab:

SCO projelerini daha da desteklemek için, NULS ayrıca birden fazla halka açık zincir, inkübatör, maden havuzu, borsa, medya ve diğer profesyonel kurum / kuruluşların koalisyonu olan SCO Lab’ı bir araya getirdi. SCO Lab, proje başarısı için bir başka yol sağlayarak, projelerin geliştirilmesine ve tanıtımına yardımcı olacaktır. Şu anda, üyeler şunlardır:

SCO Lab, katılımcıların kalkınmayı hızlandırmak için 11 kaliteli proje seçecekleri bir SCO 11 programıyla başlayacak.

NULS hakkında:

NULS, geliştiriciler için hızlı iş çözümleri sunan açık kaynaklı, kurumsal düzeyde uyarlanabilir bir blok zinciri platformudur. Mikro hizmetlere, akıllı sözleşmelere, zincirler arası birlikte çalışabilirliğe ve anlık zincir oluşturmaya sahip NULS, blok zincirlerin benimsenmesini kolaylaştırmak için yeni bir endüstri standardı belirledi.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here