11 Kasım 2019’da NULS çekirdek ekibi , blok zinciri oluşturma işlemini doğrudan günlük kullanıcıların ellerine sunan bir çözüm olan Chain Factory’yi piyasaya sürdü . Zincir yapımı için benzersiz basitlik ve erişilebilirliğe ek olarak, Chain Factory ayrıca NULS teknik ekibinin mikro hizmetlere dayalı modüler mimarinin verimliliğini en üst düzeye çıkarma yeteneğini gösteren nadir kolaylıklar da sunmaktadır.

Zincir Fabrikası, temel zincirleme teknolojisini kaplayan ve standartlaştıran, geliştirme ya da kodlama bilgisi olmayan günlük kullanıcılar için blok zinciri oluşturma işlevini benimsemeye engel olan basit bir grafik kullanıcı arayüzü ile engelleri kıran sıfır eşikli bir çözümdür.

Zincir üretimine ek olarak, Zincir Fabrikası, cüzdan, kaşif ve diğer veri sorgulama hizmetleri sağlayan bir kamu hizmeti modülü dahil olmak üzere, çeşitli modüller yoluyla herhangi bir zincirle standart olarak gelen yüksek kaliteli takımlar sağlar. Gelecekteki sürümlerde, geliştiricilerin kapalı kaynaklarını satabilecekleri, modülleri ve bireyleri satabilecekleri ve alıcılar geliştirilebilecekleri ve satın alınabilecekleri belirli modüller için tekliflerde bulunabilecekleri bir pazar sunulacak. Zincir Fabrikası kullanıcıları ayrıca, çok sayıda işletme veya uygulama gereksinimi için bir dizi açık kaynaklı seçenek arasından modüller seçebilir.

İstenen modülleri seçtikten sonra, kullanıcıların yalnızca birkaç kişiselleştirilmiş seçeneği yapılandırması, parametrelerini doldurması, blok oluşturma tercihlerini doldurması ve zincirlerini anında oluşturmak için IP bilgileri sağlamaları gerekir. Eklenen modüller ve işlevler, otomatik indirme ve dağıtım ile yalnızca bir tık uzaklıktadır. Modüller, başka bir işlevselliğe müdahale etmeden ve sıfır geliştirme veya kodlama gerektirmeden anında zincir üzerinde çalışmaya başlar.

Zincir Fabrikası’nın ilk piyasaya sürülmesi, NULS ekosisteminde değer ve varlık dolaşımı için zincir arası takasların kullanılması yoluyla gelişmiş ekosistem işlevselliğini sağlayan isteğe bağlı bir çapraz zincir modülü de sağlar.

NULS çekirdek ekibi, mevcut modüllerin deposunu zenginleştirmek için çalışmaya devam ediyor. Birçoğu geliştirme aşamasındayken gizli modda kalır. Zincir Fabrikası’nın modül yönetim sistemi, ekibin geliştiricilere katkılarını ödüllendirerek hızla genişlemesini beklediği zengin bir çözüm deposunu organize etmek ve yönetmek için inşa edilmiştir. Modül yönetim sistemi, kullanıcıların tedarik zinciri modülleri, oracle veri modülleri, esnetme modülleri, DEX işlem modülleri, hesap izin modülleri, anonim gizlilik modülleri, izlenebilirlik gibi birçok işletme veya uygulama senaryosu için geniş bir modülden seçim yapmasını sağlar. sertifika modülleri ve çeşitli fikir birliği mekanizması modülleri.

İki yıl aralıksız çaba harcadıktan sonra, NULS çekirdek ekibi yol haritasının büyük bölümünü tamamladı. Dünyanın en uyarlamalı blok zincirinden daha da yenilikçi ürün çözümleri dahil etmek için yeni bir yol haritası yolda.

NULS – Nothing Blockchain’i Kolaylaştırır

Sosyal medyaya katılın ve NULS’u keşfedin!

Twitter Şimdi takip et
Reddit Şimdi abone ol
Telegram Şimdi katıl
YouTube Şimdi abone ol

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here