Nuls ekibi ile yeni bir ortaklık duyurmaktan memnun olduğunu YVS Maliye , eşsiz defi çözüm sunan yenilikçi bir proje. Yeni ortağımıza sıcak bir karşılama sunmak istiyoruz ve gelecek vaat eden bir işbirliği için sabırsızlanıyoruz.

YVS Finansmanı nedir?

YVS Finance, yönetici kontrolü olmadan ilk ve tek verim çiftliği, kasalar ve stake deflasyonist belirteci sunar. Benzersiz, şeffaf ve güvenli bir verim çiftliği platformu oluşturmak için en iyi özellikleri birleştiren yenilikçi, merkezi olmayan bir finans projesidir.

YVS Finans, NULS ile ne elde edecek?

Vizyonumuz uyumludur w YVS idealler, biz de gerçekten açık, şeffaf ve güvenli defi ekosisteme yapı için çalışıyoruz ve katkı uyulması gereken kriterler. YVS, tekliflerini NULS ekosisteminin birçok avantajıyla birleştirecek ve yapısal olarak farklı blok zincirleriyle etkileşime geçmek için hızlı ve ucuz işlemlerin keyfini çıkarmak için Nerve Network’ün Çapraz Zincir DeFi altyapısını kullanacak.

İlk aşamada YVS, Nuls’un DeFi çözümlerinden biri olan POCM’yi tanıtacak ve kullanacaktır. Bu mekanizma NULS sahiplerinin NULS ile pay almasına ve YVS kazanmasına izin verecektir. Öte yandan YVS, ürün yetiştirme, stake etme ve kasalar ile gelecekte piyasaya sürülmesi planlanan diğer birçok ilginç özelliği kullanıcılarımıza sunacak.

YVS hakkında daha fazla bilgi edinin

Web sitesi: yvs.finance

Teknik Rapor: Whitepaper.pdf

Twitter: twitter.com/YVSFinance

Telegram: t.me/YVSFinance

Blog: blog.yvs.finance

Depo: github.com/yvs-finance/yvs-protocol

ERC-20 jeton sözleşmesi: 0xec681f28f4561c2a9534799aa38e0d36a83cf478

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here