NULS, küresel blockchain peyzajındaki en iyi temel teknoloji projelerinden biridir. NULS, zincirler arası alanda çok önemli bir adım atarak homojen blok zincirlerinin çapraz zincir operasyonlarını gerçekleştirdi; bu NULS ekosisteminin gelişme potansiyelini büyük ölçüde artırdı, ancak NULS burada durmayacak! NerveNetwork sayesinde, piyasa değerinin ilk 10 listesinde yer alan projeler ve en göze çarpan istikrarlı paralar için zincirler arası destek elde edecek, bu farklı aşamalarda gerçekleştirilecek.

NULS topluluğuna NerveNetwork projesini desteklediği için teşekkür etmek için NULS sahipleri için bir Airdrop planladık. NULS ana ağında 2620000 yüksekliğinde (yaklaşık 12 Temmuz 2020) bir anlık görüntü alınacaktır. Airdroplar varlıkları doğrudan ilgili NULS adreslerine tahsis edilecektir. Teknik raporda ayrıntıları verilen plana göre, bu Airdrop 10NULS: 1NVT oranına sahip olacaktır. Örneğin, NULS adresinizde 10 NULS varsa, Airdrop nedeniyle 1 NVT alırsınız.

Bu, NULS sahipleri için planladığımız birkaç promosyondan sadece bir tanesi, diğer promosyonlar topluluğumuzun aktif üyelerini çok heyecan verici ödüllerle ödüllendirecek!

ÖNEMLİ! NULS varlıklarınız üçüncü taraf bir platformdaysa, üçüncü tarafın promosyonu aktif olarak desteklemesi gerekeceğinden yatırımcıların Airdrop alacağından emin olamayız; toplumu, promosyonu desteklemeyi taahhüt edecek diğer üçüncü taraf hizmetlerindeki borsalar listesi ile güncel tutacağız, bunu yapmayanlar için, NULS’nizi promosyonu destekleyecek bir borsaya aktarmanızı veya bizim light / web cüzdanda tutmanız gerekecek.

NerveNetwork
28 Nisan 2020

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here