NULS çekirdek ekibinin Teknik Lider Geliştirme Müdürü Niels Wang, Guangdong Teknoloji Üniversitesi Web Sitesi Kimlik Güvenliği (WIS Lab) Guangdong-Hong Kong Ortak Laboratuvarı’nın ev sahipliği yaptığı blockchain seminerine katılmaya davet edildi .

Niels, zincirleme yapı trendleri ve teknolojik yenilikler de dahil olmak üzere, kamu blokaj teknolojisini ve özel olarak NULS’ı ayrıntılı olarak açıklamak için bir sunum yaptı. Seminerin ardından, NULS ve WIS Lab, blok zinciri teknolojisi ve güvenliği alanında ortak araştırma yapmak üzere stratejik işbirliği için ortak bir laboratuar kurdu.

WIS Lab, 2016 yılında Guangdong Teknoloji Üniversitesi’nden Bilgisayar Bilimleri Fakültesi’nden Profesör Liu Wenyin tarafından kurulmuştur. Guangdong Eyaleti Çin’deki yenilikçi ekip projelerinin beşinci grubunun bir parçası olan WIS Lab, sahte web sitesi izleme ve algılama sistemi güvenlik tarama kodu Uygulaması “Güvenlik Fırçası” geliştiren uluslararası lider ağ kimliği güvenlik teknolojisinin geliştirilmesine kararlıdır. ayrıca “Login Easy” ve “Login Launcher” adı verilen popüler ve yaygın kullanılan yazılım ve donanım sistemlerinin ağ kimliği yönetiminden de sorumludur.

Küresel bir açık kaynaklı kurumsal blok zinciri çözüm platformu olarak NULS, mikro hizmetleri blok zincirlerle birleştiren,
blok zincir teknolojisinin engellerini ortadan kaldıran, çoklu dil gelişimini destekleyen ve talep üzerine konuşlandırmaya izin veren ilk şirkettir . NULS dünyanın en uyumlu blok zinciridir ve güvenliği blok zincir teknolojisinin temel taşı olarak kabul eder.

NULS ve WIS Lab arasındaki stratejik işbirliği, her iki tarafın kendi alanlarındaki avantajlarıyla blok zinciri güvenliği alanındaki yenilikleri geliştirirken, daha yüksek performans ve güvenlik teknolojisi geliştirerek, blok zincirinin sürekli gelişmesini ve benimsenmesini sağlayacak ürünler üretecektir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here