• Pazartesi günü Nuls fiyatı yükseliş ivmesi 0,45 $ ‘ın altında duruyor.
  • NULS/ USD’nin mevcut teknik tabloya dayanarak konsolidasyona geçmesi muhtemeldir.

NULS fiyatı hafta sonu oturumunun tamamını konsolidasyonda harcadı ve 0,40 doların altında kaldı. Pazartesi günkü Asya oturumu, satın alma aktivitelerinin artmasıyla karakterize edildi.Yazı sırasında NULS 0,438 $ ‘dan işlem görüyor. Ayrıca, 2 saatlik aralıkta 200 SMA’da altında tutuyor.

Marjinal olarak piyasa değerinin üstünde, azalan bir eğilim çizgisi, direnişi kırmak için yükselişe rağmen yukarı yönlü bir görev olduğunu kanıtlıyor . RSI 38.70 seviyesinden sonra iyileşmeyi yavaşlattı. Yanal bir hareket, konsolidasyonun resimde olduğu anlamına gelirken, aşırı alımlara yönelik devam eden eylem, fiyatın 0,45 $ ‘ın üzerine çıkmasıyla kazançların resme gelebileceğini gösteriyor.

MACD 0,45 $ ‘lık satış baskısı ve 0,40 $’ ın üzerindeki hafta sonu desteği nedeniyle en olası eğilimin konsolidasyon olduğunu gösteriyor. Teknik seviyeler de yan fiyat hareketine işaret ediyor. NULS’un 0,50 dolara kadar olan kazançları desteklemek için uygun hacmi elde edemediği açıktır.

Çanak dip ve zirve arasında 0,32 dolar var. 0,43 dolar üzerinde dip farkı kadar bir tutar eklediğimiz de yeni zirve 0,75 dolar oluşuyor.Garfik te yeri mevcut.

NULS / USD Günlük grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here