Proof of Credit Mining (POCM) ile herhangi bir kişi veya işletme bir projeye hızlı bir şekilde başlayabilir ve token verebilir. POCM, NULS’un en yenilikçi ürünlerinden biridir.

Şirketler, hızla büyüyen bir topluluk içinde tokenlerini tanıtabilir. Katılımcılar, NULS’larını seçtikleri projeye yatırırlar ve karşılığında proje jetonları alırlar.

Proje sahibi, katılımcının hissesinden elde edilen NULS ödüllerini alır. Bu, blok zinciri projelerinin topluluklardan finansman almasını ve belirteçlerini tanıtmasını sağlar.

POCM, both projeleri ve token sahipleri için her iki tarafa da benzersiz esneklik sağlayan bir kazan-kazan özelliğidir. POCM, kitle fonlamasına çok benzer. NULS token sahipleri, NULS ekosistemi tarafından barındırılan onaylı blok zinciri projeleri arasından seçim yapar.

NULS POCM projelerine kendiniz göz atabilirsiniz : NULS POCM Projeleri .

Proje Jetonları için NULS Ödüllerini Değiştirme

POCM’nin temeli, Kredi Kanıtı (POC) fikir birliği mekanizmasıdır. POC, Bitcoin’in Proof of Work’ten (POW) farklıdır. POC ile, güvenilir düğümlerden oluşan bir ağ, NULS işlemlerini doğrular.

Bu düğümler fikir birliği düğümleridir. Bu düğümlerin her birindeki stake edilmiş NULS jetonları, güvenilirliğinde söz sahibi olur ve ağırlığına katkıda bulunur. Şu anda, 80’den fazla düğüm NULS blok zincirini sürdürüyor.

Çabalarının karşılığı olarak, düğümler ödül olarak NULS jetonları alır. Her düğüme hisseli NULS sahipleri, düğümün ödüllerinin bir kısmını alır.

Bir NULS sahibi (proje katılımcısı) bir POCM projesinde pay aldığında, hissesi bir konsensüs düğümündeki bir hisseye çevrilir. Proje sahibi hisse için NULS ödülleri alır ve proje katılımcısı proje jetonları alır.

Bu, POCM platformunu kullanan başlangıç ​​için bir kazançtır. Blockchain meraklıları, büyük potansiyele sahip yeni tokenler elde ediyor.

Bir POCM projesi oluşturmak veya dahil olmak üzere bir proje seçmek için POCM sayfasını kontrol etmekten çekinmeyin .

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here