Nuls (NULS) , halka yönelik, açık kaynaklı bir topluluk odaklı Blockchain platformudur. Nuls, modüler yapısı sayesinde madalyonun basit bir şekilde kullanılmasına izin verir. Madeni para olarak Nuls, özel şirketler, işletmeler için kullanımı çok kolaydır. Blockchain teknolojisini kullanmakla ilgilenen ancak uygulamanın maliyeti konusunda endişeli olan diğer kurulumlar da madeni parayı kolaylıkla kullanabilirler.

Nuls Tarihi (NULS)

Nuls Kripto para Eylül 2017’de Singapur’da kuruldu. Diğer Cryptocrencies’ten farklı olarak Nuls, ilk jeton teklifine (ICO) sahip değildir.

Nuls (NULS) Dijital Para Olarak Ne Yapar?

ER-20 standardının insanların Ethereum Blockchain kullanarak belirteçlerini oluşturmalarına nasıl izin verdiğiyle ilgili olarak, Nuls ayrıca bir alt zincir konseptine sahiptir. Bu, geliştiricilerin Nuls ile kolayca ve etkili bir şekilde kendi Blockchainlerini oluşturabilecekleri anlamına gelir.

Nuls, herhangi bir istenen Blockchain veya belirteci oluşturmanıza olanak sağlayan bir Blockchain platformudur. Bu nedenle Blockchain teknolojisini kullanmak isteyen şirketler, firmalar ve şirketler Nuls’tan kolaylıkla yararlanabilir.

Nuls tarafından sağlanan çeşitli araçlarla , geliştiriciler kolayca tüm kod temelini anlama zorunluluğu olmadan oluşturma işlevlerini başlatabilir ve kod geliştirebilir. Modüler yaklaşımları, başkalarının uğraştığı Cryptocurrency ile ilgili sorunları çözmeyi hedefliyor.

Blockchain teknolojisi yeni olmasına ve son yıllarda yeni popüler olmasına rağmen, kritpo paraların finansal piyasada çok kârlı olduğu gerçeğiyle birleşti.

Nuls (NULS) Blockchain’in Özellikleri

Nuls Blockchain diğer dijital paralardan ayıran bazı özelliklere sahiptir. Bu şunları içerir:

Esneklik: Nuls Blockchain çok esnek bir Blockchain ağıdır. Tasarım oldukça özelleştirilebilir ve modüler hale getirilebilir. Herhangi bir geliştirici, tamamlanacak göreve bağlı olarak yerleşik modülü takıp istediğiniz modüle değiştirebilir. Ağ oluşturma, algoritma modülü, depolama ve fikir birliği gibi yerleşik modüller de geliştiricinin başarması gerekenlerle özelleştirilebilir ve değiştirilebilir.

Kolay Güncelleme: Blockchain modülleri kolayca özelleştirilebilir olduğundan; Geliştiriciler kolayca modülü değiştirebilir ve gereksinimlerine göre değiştirebilirler. Teknoloji günlük olarak geliştiğinden, bu özellik madeni parayı çok etkili kılar. Değişen teknolojiyle, geliştiriciler duruma uygun olarak modülleri hızla değiştirebilirler.

Akıllı Sözleşme: Daha önce belirtildiği gibi NULS Blockchain, Etherum akıllı sözleşme teknolojisine dayanmaktadır. İşte bu yüzden ERC-20 belirteçleri. Blockchain ayrıca Akıllı sözleşme fonksiyonu sayesinde çok programlanabilir.

İşletme lojistiğinin ana hatları, çok az programlama bilgisiyle bile kolayca yapılabilir. Akıllı sözleşmede, geliştiricinin yalnızca görevlerini yerine getirirken sürecin izlemesi gereken mantığın ana hatlarını vermesini gerektiren yürütme kuralları yer almaktadır.

Açık Kaynak: Açık kaynak niteliği sayesinde geliştiriciler, kendi merkeziyetçi zincirlerini oluşturmak için Blockchain kodunu kolayca kullanabilirler. Nuls ekibi, akıllı sözleşmenin geliştirme amacıyla kullanılan herhangi bir programlama dilini desteklemesi için çaba gösterdi.

Bu nedenle, ademi merkeziyetçi uygulamanın oluşturulması bir parça kek haline geldi.

Çoklu Zincir Konsensüsleri: Nuls’un bir diğer güzel özelliği , ana zincire sabit veya bağlı birkaç yan zincirden oluşmasıdır.

Aslında, zincirlerin daha etkili bir şekilde kolayca iletişimini mümkün kılan, kredinin ispatı adına çapraz zincir bir fikir birliği aracı kullanıyor.

Nuls (NULS) Yararları

Aşağıda, Nuls  işiniz veya firmanız için kullanmayı düşünmenizi isteyecek faydaları bulunmaktadır.

Kredi kanıtı görüş birliği mekanizması: Nuls Blockchain, kredi kanıtı (PoC) protokolünü kullanır. Nuls geliştirme ekibi bunu tasarladı ve türünün ilk örneği olduğu iddia edildi. Çekirdek modüllerin değiştirilmesine ve yeni fonksiyon modülünün entegrasyonuna izin verir.

Uygulamanın basitliğine yardımcı olur: Geliştiriciler, çalışmalarını ana zincire bağlayabilir ve özelleştirilebilir birkaç modüle sahip bir üs görevi görür. Bu, geliştiricilerin kendi kurallarını seçmelerini ve becerilerine dayalı proje geliştirmelerini sağlayacak.

İki modülü vardır: Microkernel ve fonksiyonel modül. İşlevsel modül özelleştirilebilir modül altyapısı sağlarken, Microkernel tüm ağın temelini oluşturur.

Özetle, her işletme Nuls teknolojisini kullanarak fayda sağlama eğiliminde olacaktır. Çok uygun maliyetlidir ve üzerinde çalışmak için karmaşık bir profesyonel beceriye ihtiyaç duymayacak. Bu teknoloji ile her işletme stres olmadan kendi Blockchaininizi oluşturabilir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here