NULS / NerveNetwork, kripto para birimi ve kredi kartı işlemlerinde uzmanlaşmış bir şirket olan Cobalt Lend ile yeni bir işbirliğini duyurmaktan mutluluk duyar . Her iki şirket de fintech tabanlı girişimlerdir.

Geç 2020 yılında başlatılan Kobalt Lend bir toplum temelli kredi platformu o olduğunu n topluluk oyu ile tahrik blockchain. Şirket, kredi kartı ve kripto para biriminin tek bir ücretsiz mobil Dapp’de birlikte işlemesini sağlayan bir yazılım paketi geliştiriyor. Ayrıca, platformumuzda (NULS) oluşturulacak olan “topluluk üyesine topluluk üyesine” ödünç verme ve borçlanma sunacaklar. Her iki taraf da katılım için Cobalt jetonlarında ödüller kazanır. Temel amaç, büyük bankaların daha ucuz ve daha hızlı olarak yer değiştirmesidir.

Cobalt Lend’in ana yönlerinden biri topluluk oylamadır. Üyeler kredi tekliflerini sunar. Ardından, teklifler Cobalt Lend tarafından incelenerek tüm belgelerin doğru ve doğru olduğundan emin olunur. Topluma sunulmadan önce tüm krediler topluluk standartlarını karşılamalıdır.

İncelendikten sonra, öneriler topluluk için öne sürülür. Topluluk daha sonra kullanıcı portalı panosu aracılığıyla oy kullanabilir. Vakıf daha sonra borçluya teminat için bir sözleşme adresi sağlar. Teminat, kredi yerine getirilene veya topluluk tarafından reddedilene kadar kilitlenir.

Belirli bir kredi için kullanılan her oy, üyeye 1 Kobalt (CBLT) Jetonuna mal olur. Önerilere oy veren tüm üyeler, olumlu bir performanstan kazanılan faize hak kazanır. Sistem, hazineyi korumak için her iki (evet ve hayır) partinin eşit oylara sahip olmasını sağlar.

Topluluk finansmanı onaylarsa, fonlar hazineden borçluya dağılır. Kredi, üzerinde anlaşılan şartlara bağlı olarak zaman içinde geri ödenir. Faiz, hazine ve teklife oy veren orijinal cüzdan adresleri arasında paylaştırılır.

Cobalt Lend’in ayrıca kredisizler için önerileri vardır. Vakıf, onları bir oylama için topluluğun mobil panosuna otomatik olarak gönderir. Onaylananların tümü Cobalt Lend tarafından gerçekleştirilir. Ödünç verilmeyen teklifler olduğu için yedi gün daha uzun süre oylanmaya müsaittir.

Merkezi olmayan finans (DeFi) girişimleri birkaç yıldır yükselişte. Terim, blok zinciri veya kripto para birimi tabanlı finans uygulamalarını ifade eder. DeFi girişimleri, merkezi bir kontrol kaynağı ihtiyacını ortadan kaldırmayı veya azaltmayı hedefliyor.

DeFi pazarının değeri, özellikle 2020’de katlanarak artıyor. DeFi Pulse’a göre, DeFi platformlarında kilitlenen fonlar Haziran’dan bu yana% 700 arttı. Toplam kilitli fonlar yaklaşık 1 milyar dolardan 7 milyar doların üzerine çıktı. Sektörün önümüzdeki yıllarda önemli ölçüde büyümesi bekleniyor.

Sorulduğunda neden NULS / Sinir? Cobalt Lend cevapladı

“NULS / Nerve’i seçmemize neden olan şey, geliştirici dostu olması ve kanıtlanmış bir ekibin (NULS / Nerve) desteğiyle kendi fikirlerimizi oluşturma özgürlüğü – başka hiç kimse size NULS / Nerve gibi blok zincirinizi inşa etmek için önceden hazırlanmış bir modül vermiyor. “

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here