NULS / Nerve, Egoras’ı ağına davet etmekten mutluluk duyar. NULS / Nerve ve Egoras, bir zamanlar ana bankalara erişmekte zorlanan işletmelere teminatsız mikro kredi teklifleri geliştirmek için NULS SCO programını ve akıllı sözleşmeleri kullanarak birlikte çalışacak.

Nijerya dışında bir ticari marka olan Egoras, blockchain teknolojisini kullanarak gelişmekte olan pazarlar için merkezi olmayan finans ekosistemini geliştiriyor. Şirket, ilk merkezi olmayan mikrofinans protokolü olmayı hedefliyor. EGR token sahipleri, enflasyonist para politikası ve küçük işletme borçluları kredilerini geri ödediğinde oluşan ETH yoluyla EGR oylama ödüllerini alacak.

Egoras m i krofinans projesi ve protokolü, 1000 küçük işletmeye düşük faizli mikro kredi sunmayı amaçlamaktadır. Egoras, Egoras mikro kredisini 100.000 işletme hedefine ulaştırmak için NULS / Nerve SCO Platform ve POCM’den (Credit Mining Proof) ve onun doğasında bulunan ölçeklenebilirlikten yararlanacak.

Gönderi için resim

Egoras Borç Verme Protokolü

EGR belirteci sahipleri, Egoras yerel belirteci, küçük işletme mikro kredileri için onaylama / reddetme mekanizmasını içeren Egoras Borç Verme Protokolünü yönetecek.

Egoras, planlarını küçük bir işletme blok zinciri teklifine dönüştürmek için NULS / Nerve kurumsal sınıf blok zincirini ve anında zincir oluşturmayı kullanmayı planlıyor. Açık kaynaklı blok zinciri, NULS SCO ve akıllı sözleşmelerden yararlanacak. Şu anda Egoras, yüksek Ethereum ücretleriyle geri çekiliyor. Yüksek işlem hızları ve ölçeklenebilirliği nedeniyle NULS / Nerve’i seviyorlar.

Son ürün, gelişmekte olan pazarlardaki küçük işletmeler ve girişimciler için kullanımı kolay, güvenli, blok zinciri tabanlı bir sistem olacak. Müşteriler, genellikle ilk kez mikro finansmana erişebilecek. Katılımcılar ve EGR token sahipleri, blockchain para politikası ve stake sistemi aracılığıyla ve onaylı işletmelere borç vererek ödüller kazanacaklar.

NULS / Nerve geliştiricileri, Akıllı Sözleşme entegrasyonunu geliştirmek için Egoras ile birlikte çalışacaktır . Egoras projesi şu anda çapraz zincir özelliklerinden yararlanmıyor, ancak NULS / Nerve ile bu avantaja sahip olacak. Son proje Solidity ve React JS programlama dillerini kullanacaktır.

Bu heyecan verici NULS işbirliği hakkında sorulduğunda CEO Harry Ugoji şunları söyledi: “Ethereum Ağındaki yüksek ücretler Egoras mikrofinans protokolünün benimsenmesini sınırlıyor, ancak NUL blok zincirinde blok oluşturma için 1000 TPS 10 saniye ile Egoras protokolünü 100 binin üzerinde kullanıcı edinin. “

Egoralar:

https://egoras.org/

Kurucu ve CEO: Harry Ugoji, linkedin.com/in/harryugojiofficial/

Kurucu Ortak ve Hukuk: Izunna Isdore Ozuo, linkedin.com/in/izunna-isdore-ozuo-8ab21980/

İş Geliştirme: Jennifer Enyendu, linkedin.com/in/jennifer-enyendu-259b24201/

E-posta: [email protected]

Telgraf: https://t.me/egorasmarket

Heyecan: https://twitter.com/egorasmarket

Facebook: https://web.facebook.com/egorasmarket

Orta kanal: https://egoras.medium.com/

GitHub: https://github.com/EgorasMarket

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCHfi5EwXig46xp5Dx8hVBHQ

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here