NULS / Nerve olarak, FarSwap ile işbirliğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. FarSwap, şu anda Ethereum’da çalışan bir DeFi yazılım platformudur. Kullanıcılara ödül kazanırken kripto para birimi varlıklarını ödünç verme, ödünç alma, satın alma ve satma fırsatı sunar. KYC’siz algoritmalardan oluşan özerk bir ekosistem içerir.

FarSwap gibi DeFi platformları, ortadaki adamı borç verme ve borçlanma gibi finansal işlemlerden çıkarmayı amaçlamaktadır. Bu, bu mekanizmaları günlük kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirir. Likidite havuzları sağlamak için varlıklarını hisseden kullanıcılara ödüller ve teşvikler sunarlar.

AMM tabanlı DeFi borsalarında, normal sipariş defterinin yerini zincir içi, önceden finanse edilmiş likidite havuzları alır. Likidite sağlayıcıları, alım satım ücretleri gibi işlemlerden varlık mevduatlarından gelir elde ederler. Kazandıkları miktar, sağladıkları likidite havuzunun yüzdesine bağlıdır.

FarSwap ile, platformda her ödünç verdiğinizde veya ödünç aldığınızda ödül kazanırsınız. Borç verenleri ve borçluları FAR belirteci ile ödüllendirirler.

  • Krediyi FAR ile geri ödediğinizde,% 2 geri ödeme indirimi elde edersiniz.
  • Far token ile krediyi geri ödediğinizde başka ödüller de var.

FarSwap, ödüller için Farming, ödünç verme ve ödünç alma sunar.

FarSwap Farming, kullanıcılar yılda% 55 kazanabilir ve istediğiniz zaman paydan çıkabilir ve çekilebilirsiniz.

NULS / Nerve ile nihai ürün nasıl görünecek?

NULS / NERVE işbirliği aracılığıyla FarSwap, kullanıcılara (şu anda çirkin) yüksek gaz ücretleri sorununu çözmek için sıfır ücretli işlemler sunacak ve kullanıcıları platformdaki etkinlikleri için ödüllendirecek.

NULS / Nerve ve FarSawp

FarSwap, NULS / Nerve Network blok zinciri, ChainBox ve ChainFactory ile inşa etmeyi planlıyor. Ayrıca NULS SCO / POCM programında yer alacaktır.

Sorulduğunda, neden NULS? FarSwap CEO’su Colleenla Matyakubov şöyle açıklıyor: “FarSwap, işlem ücretleri sorununa bir çözüm bularak ve alternatif kullanım alanları sağlayarak DeFi dünyasında bir ilke imza atıyor. Kullanıcılar, FAR belirteçlerini ERC-20 ve BSC ağlarında kullanabilecekler.

FarSwap, BSC ve ERC-20 ağları arasında NULS / NERVE platformu aracılığıyla geçişi sağlayacak. NULS-FarSwap işbirliği bu noktada önemli bir rol oynayacak. “

Lütfen verim çiftçiliği hakkında bilgi edinin ve yatırım yapmadan önce riskleri öğrenin. Başlamak için harika bir yer coinmarketcap.com/alexandria/article/what-is-yield-farming .

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here