Bugün, NULS yeni kimlik platformunu başlattı. Bu yeni canlandırılmış kimlik, paydaşlara, geliştirici topluluğuna ve müşterilere geçen yıl kaydedilen önemli ilerlemeyi işaret ediyor.

NULS, geliştiriciler için hızlı iş çözümleri sunan açık kaynaklı, kurumsal düzeyde, uyarlanabilir bir blok zinciri platformudur. Mikro hizmetler, akıllı sözleşmeler, zincirler arası birlikte çalışabilirlik ve anında zincir oluşturma özelliklerine sahip NULS, blok zinciri benimsemesini kolaylaştırmada yeni bir endüstri standardı belirliyor.

NULS’un son başarıları arasında Binance ile çapraz zincir geliştirmeyi tamamlama ve Chainlink ve Morpheus Labs ile yeni ortaklıklar yer alıyor.

“Biz daha iyi t istedik e eşsiz hikaye, vizyon, değerler ll ve bizim genişleyen geliştirici topluluğu ve potansiyel müşterilere stratejik avantajları,” Patric Vogel, nuls için Marka Yönetimi Başkan Yardımcısı. Patric, “Logomuzdaki iyileştirme, son zamanlardaki inovasyon mirasımızı yansıtıyor. Geliştiricilerin mikro hizmet mimarisi geliştirme platformumuzu kullanarak kolayca yenilikçi blok zinciri ve DeFi uygulamaları oluşturmasına olanak tanıyan platformumuzun ileriye dönük vaadini gösteriyor. “

NULS’un yeni sloganı “Yeniliği Kolaylaştırıyor” ve geliştiriciler ve yazılım mimarlarıyla doğrudan konuşuyor. “Yeni sloganımız, müşterilerimizin yeni blok zinciri çözümlerini hızla prototip haline getirmesine, tasarlamasına ve yenilemesine yardımcı olmak için tasarlanmış bir mikro hizmet mimarisi blok zinciri platformu sağlama sözümüze değiniyor.” Patric, “Her şey kullanım kolaylığı ve geliştirme yaratıcılığı ve yeteneklerini geliştirirken, aynı zamanda hataları bulmayı, işlevler arası ekiplerle paralel kodlamayı ve ölçeği büyütmeyi kolaylaştırmakla ilgili.” Dedi.

“Geliştiriciler kendi başlarına mimarlar. Çalışmaları Burj Khalifa veya One World Trade Center gibi yenilikçi birinci sınıf gökdelenler inşa etmeye benziyor ”diye devam etti Patric.

“Bu güzel inşaat yeniliklerinden ilham aldık ve bu tematik metaforu kullanarak bir hikaye anlatmak istedik. NULS ile geliştirici fikirlerini teknolojiye uyarlamaz, NULS teknolojisi geliştiriciye uyum sağlar. Geliştirici, artık birinci sınıf blockchain ürünleri geliştirmekte ve inşa etmekte özgürdür. NULS mükemmel bir çözüm. “

NULS’un web sitesi nuls.io adresinde bulunabilir ve yeni hikaye kitabı broşürlerinin bir kopyası BURADAN indirilebilir .

NULS’a dahil olmanın en iyi yolu katılmaktır!

Daha fazla nuls hakkında bilgi için ziyaret edin nuls.io ve sohbete dahil Telegram veya Reddit . En son haberler ve güncellemeler için Twitter’da NULS’u takip ettiğinizden emin olun Bizi Facebook , Steemit ve GitHub gibi diğer sosyal ağlardan da takip edebilirsiniz .

NULS – Yenilik Yapmayı Daha Kolay Hale Getirir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here