Teknik ilerleme

1. NULS mainnet V2.2.0 yayımladı ve diğer konsensüs düğümlerine bağlı bazı konsensüs düğümlerinin kararsızlığı sorununu çözen protokolü başarıyla yükseltti.

2. NULS M-cüzdan kodu tarama işlemlerinin, kod tarama girişinin ve kod tarama yedeklemesinin işlevlerini tamamladı ve test ağına güncellendi. Test tamamlandıktan sonra ana ağa güncellenecektir.

3. USDI, NULS batı topluluklarında serbest bırakıldı ve tanıtıldı.

4. Zincir Fabrikası’nın yeni versiyonunun kullanıcı arayüzü ve arka plan tasarımı tamamlanmıştır.

5.NULS DEX’i geliştirmeye devam ediyor, arka uç tamamlandı ve kullanıcı arayüzü sayfa geliştirmenin çoğuyla geliştiriliyor.

6. USDI için mobil terminal geliştirilme aşamasındadır.

NULS Teknik Topluluk İlerlemesi (NTC ve CCC)

Code Craft Council üyelerinden çalışma raporlarını görüntüleyin.

İş ve Toplum İlerleme ve Etkinlikler

  1. 2 Aralık 2019’da, NULS topluluğunun En Çok Katkıda Bulunanlar 2019’un üçüncü çeyreği için açıklandı. Tekliflere yaklaşık bir ay oy verildikten sonra, beş önemli katılımcı seçildi.

2. 5 Aralık 2019 tarihinde, Çin Elektronik ve Bilişim Endüstrisi Geliştirme Enstitüsü (CCID Araştırma Enstitüsü), dünyada 35 tanınmış 35 kamu zincirini teknik açıdan kapsamlı bir şekilde değerlendiren ve sıralayan 15. CCID Küresel Kamu Zinciri Teknolojisi Değerlendirme Endeksi’ni yayımladı. NULS yine dördüncü sırada yer alıyor. Küresel kamu zincirinde dördüncü, üst üste üç dönem için yerel kamu zincirlerinde ikinci sırada.

3. 14 Aralık 2019’da NULS kurucu ortağı Reaper, Dijital Ekonomi ve Blok Zincirleme Teknolojisi Uygulama seminerine katılmaya davet edildi. Bu seminer, Chongqing dijital ekonomisini ve blockchain teknolojisi uygulama yeniliklerini tanıtmak için, dijital ekonomi ve blockchain teknolojisi uygulama geliştirme deneyimini paylaşmaları için tanınmış uzmanları, blockchain şirketlerini, önde gelen üniversiteleri, araştırma kurumlarını ve diğer katılımcıları davet ediyor.

Global İlerleme

1. 1 Aralık 2019’da NULS , Pionex Borsası’nda listelenmiştir.

2. 1 Aralık 2019’da NULSTAR Fabricio, NULS’un Brezilya’daki üçüncü EE Bilim Fuarı’na katılımı hakkında bilgi yayınladı. Farklı yaştaki öğrenciler ve öğretmenleri, yıl boyunca yapılan topluma işlerini sundu. NULS, öğrencilerin teknoloji ve sürdürülebilirlik hakkında bilgi edindikleri bir standa katıldı.

3. 3 Aralık 2019’da NULS , BlockVC tarafından inkübe edilen varlık yönetimi platformu TROY ile stratejik bir ortaklığa girdi .

4. 3 Aralık 2019’da NULS topluluğu üyesi Nalex, Kasım ayına ait NULs işlem verilerini tweetledi.

5. 5 Aralık 2019’da, MASTER OF NODES, NULS mainnet V2.2.0 sürümünün yayınlandığını bildirdi.

6. 9 Aralık 2019’da NULS Twitter, NULS’ın dördüncü sırayı tutmaya devam ettiği CCID Küresel Kamu Zinciri Teknoloji Değerlendirme Endeksi’nin 15. sıralamasını yayınladı .

7. 10 Aralık 2019’da NULS, Brezilya borsası NovaDAX’ta listelenmiştir.

8. 11 Aralık 2019’da, Brezilya’nın NovaDAX değişimi ve NULS Brezilya’da bir tanıtım etkinliği planladı : 10 NULS Nasıl Kazanılır? 16 Aralık itibariyle toplam 216 katılımcı var. Etkinlik için son tarih 23 Aralık’ta 23:59.

9. 12 Aralık 2019’da, Cointelegraph , NULS’un üst üste üç kez dördüncü sırada yer aldığı ilk on dinamik sıralamayı yayınladı .

10. 12 Aralık 2019’da. NULSTAR George Pro, Gana yerel blok zinciri konferansına katıldı.

Topluluk Yönetişimi Güncellemeleri ve Gelişimi

Topluluk Konseyi Seçimi

  1. 5 Aralık 2019’da . NCG20191119 Blok Zincir Enstitüsü ulusal etkinliği için oylama sona erdi ve oyu geçmedi.
  2. 5 Aralık 2019 tarihinde, NCG20191120 Katılımcı Rolü – Topluluk Lideri – Topluluk Fonu Teklifi’nin oyu sona erdi. Ve geçti.
  3. 5 Aralık 2019’da, NCG20191122NULS Çin topluluğu içerik katkı teklifi için yapılan oylama sona erdi ve kabul edildi.
  4. 5 Aralık 2019’da NULS Afrika Topluluğu Büyükelçisi çalışma raporunu yayınladı .

NULS – Nothing Blockchain’i Kolaylaştırır

Sosyal medyaya katılın ve NULS’u keşfedin!

Twitter Şimdi takip et
Reddit Şimdi abone ol
Telegram Şimdi katıl
YouTube Şimdi abone ol

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here