• NULS / USDT, altcoin kriptosferin çoğundan daha iyi performans gösterdiğinden Cumartesi günü % 4 üzerinde işlem görüyor.
  • Kanal üstü, hızlandırılmış bir hareket göstererek yukarı doğru kırıldı. 

NULS / USDT 1 günlük grafik

Aşağıdaki grafik, fiyat 13 Mart’ta 0.09 Cent’e düştüğü için NULS rallisinin kapsamını gösteriyor. Şimdi fiyat 0.25 psikolojik bölgeyi kırmak için yüksek kanaldan hızlandı. Bunun sahte bir koparma olmadığını göstermek için ses seviyesi göstergesi de arttı ve yukarı doğru itildi.

Boğa hissine ek olarak, fiyat hem 100 hem de 200 hareketli ortalamaların üzerinde rahatça işlem görüyor. Göreceli güç göstergesi de aşırı genişlemiş bir aşırı alım bölgesinde ve bu eğilim devam etmeden önce yolda küçük bir geri çekilme olabileceğini gösterebilir.

Son olarak, günlük grafikte 0,235 seviyesinde bir direnç seviyesi var. Piyasa belli bir seviyeyi aştı ama günlük mum kapanmadı ve fiyat bölgenin altına geri dönebilir, bu yüzden hala orada olduğunu unutmayın. Bunun ötesinde, psikolojik 0.25 cent seviyesi bir sonraki seviyededir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here