NEO, Ontolgy gibi akranlarından daha iyi performans göstermeye devam ediyor. Haziran ayının ilk haftasında, yeni borsalarda listelenmesi ve airdrop açıklanmasından sonra, fiyat 0.40 $ ‘ın üzerine çıktı. Aylık en yüksek seviye 0,4328 dolardan oluştu. Bu, NULS için Şubat ayında 0,4375 dolar civarında işlem gördüğü düşünülürse önemli bir adımdı.

0,50 dolara doğru yükseliş eğilimine devam etmek giderek zorlaşsa da, ortaya çıkan geri dönüş 0,040 doların üzerinde yer aldı. Bu hafta Pazartesi gününden bu yana, NULS / USD boğaları 0,43 $ ‘ın üzerindeki pozisyonu geri almayı amaçlıyor. Yazı sırasında, NULS istikrarlı bir şekilde yükselen momentum ortasında 0.4020 $ seviyesinde işlem görüyor.

Teknik olarak, fiyat boğaların elinde. RSI, alıcıların sürücü koltuğunda olduğunu göstermek için aşırı alım bölgesine yaklaşıyor. NULS, 50 günlük SMA’nın zeminini 0.5118 $ ‘da  ve 20 günlük SMA’yı 0.3232 $’ da kullanarak hareketli ortalamaların üzerinde işlem görüyor. Başka bir deyişle, NULS , mevcut seviyelerden bir tersine dönme durumunda iyi bir şekilde destekleniyor.

NULS/ USD günlük grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here